Pomoce naukowe w formie zabawy

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #115818

  amanda-30

  Hej, czy kupujecie jakieś książki, zabawki, gry, które mają pomóc w szkole Waszemu dziecku? Ja na razie zakupiłam matematykę w zagadkach – ładne, kolorowe karty z zagadkami, które odnoszą się do dodawania, dzielenia, mnożenia, figur i wielu innych. Mamy z tym mnóstwo zabawy, a przy okazji okazuje się, że nauka matematyki nie mysi być nudna. Widziałam jeszcze ortografię i przyrodę z tej serii – na pewno kupię.

  #5365446

  zolwik

  Ja kupiłam mikroskop Edu Science z TRU, jest zabawa połączona z nauką. A takie książki z zagadkami itp. nigdy się nie sprawdziły, zawsze leżały…  #5365447

  qr-chuck

  Zamieszczone przez Żółwik
  takie książki z zagadkami itp. nigdy się nie sprawdziły, zawsze leżały…

  Może niekoniecznie takie, ale u nas wszelkie książki z rebusami, zadaniami, sudoku itd. sprawdzają się w wakacje – my zawsze dużo i długo jeździmy samochodem i wtedy dzieci przewalają dużo takich 🙂

  #5365448

  zolwik

  fakt w podróży, ok. Ale zrażało mnie do nich to że dopóki były naklejki i można było wyklejać różności- zainteresowanie było. A reszta smętna nuda…oczywiście nie ma co uogólniać, ale przez pewne wydawnictwa przyczepiłam etykietkę „nudy” do tego typu książeczek, a być może nie koniecznie wszystkie takie są:)

  #5365449

  felicita

  Ja kupuję rozwijają kreatywność dziecka i sprawiają że się nie nudzi. Warto inwestować w edukację dziecka już od najmłodszych lat.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close