PROSZE BARDZO O RADĘ!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #34798

  milul

  Witam Was dziewczynki!
  Odkryłam tą fajną stronę i chyba zostanę tu dłużej!
  Mam dylemat! Pierwszy m-c staram się o dzidziusia i jescze nie wiem czy sie udało. Zmartwiło mnie, ze 16d.c. miałam minimalne krwawienie? moze kilka kropelek w sumie a potem juz nic.Muślałam ze juz po wszystkim i dostane wcześniejszej @ choć to przecież u mnie 8 dni za wcześnie?!
  Co to mogło być? czy mogłam poronić? Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Może to jeszcze za wcześnie na test?W końcu od przypuszczalnego zapłodnienia nie minęły jeszcze 2 tyg.?
  Proszę Was o radę? Do lekarza mogę sie wybrac dopiero w przyszłym tygodniu a teraz bardzo się martwie!
  Pa, buźka

  #456217

  agahh

  Re: PROSZE BARDZO O RADĘ!

  Moglo to byc plamienie okoloowulacyjne lub cos z progesteronem jesli bylas juz po owu.Na pewno nie bylo to plamienie implantacyjne no chyba,ze owu mialas gdzies ok 12 dc

  wiesiolek.castagnus.witB.E
  temperaturki aguski  #456218

  domi

  Re: PROSZE BARDZO O RADĘ!

  A czy jesteś w stanie przypuszczać, kiedy miałaś owulację? Albo czy mierzysz temperaturę?

  Osobiście uważam, że skoro masz 24-dniowe cykle (16+8), to owulację prawdopodobnie masz przed 12 dniem cyklu (chociaż może też być inaczej) i możliwe, że było to plamienie implantacyjne (towarzyszące zagnieżdżaniu się zarodka), a test może wyjść negatywny, jeżeli poziom hormonów jest jeszcze niższy niż stopień czułości testu.

  Czy masz regularne cykle? Czy zawsze trwają one ok. 24 dni? I czy tego typu plamienie zdarzyło Ci się pierwszy raz? Jeżeli tak, tym bardziej spodziewałabym się fasolkowych wieści. Trzymam kciuki 🙂

  A tak przy okazji – w którym teraz jesteś dniu cyklu?

  Buziaczki,
  D.

  Drugie podejście :)))… na razie bez dopalaczy 😉
  GG3404200

  #456219

  milul

  Re: PROSZE BARDZO O RADĘ!

  Dzieki wielkie za zainteresowanie , ale nixle namieszałam z tych nerwów!
  To małe plamienie to miałam w 21 d.c. a to u mnie jeszcze jakieś 7-8 dni do @ tzn. mam 27-29 dniowy cykl. No i nadal nic. czekam co dalej będzie tzn. czy będzie @!
  Test tez robiłam w 23 d.c. i to chyba za wcześnie?Poza tym pewnie i tak bez sensu bo to krwawienie mogło oznaczać np. poronienie? A jesli chodzi o jajeczkowanie to odczuwam to dość wyraźnie stąd moja pewność co do daty że to było gdzieś 13 d.c.
  Buziaczki , pa

  #456220

  milul

  Re: PROSZE BARDZO O RADĘ!

  Tak jak odpowiedziałam do Dominikki wszystko mi się powaliło i jajeczkowanie miałam 13 d.c. a 21 d.c. to malutkie krwawienie! nadal nie mam @ a dzisiaj to już 24 d.c. więc jeszcze 3 lub 4 dni do @!
  Jestem nieźle poddenerwowana!
  Pa,

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close