znowu o mleku

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #60716

  fr-ania

  Wiem… wiem… Temat poruszany co tydzień na forum, ale naprawdę zgłupiałam. Postanowiłam zmienić mleko z Bebika Omneo na jakieś inne. Kłopoty z zatwardzeniami i ulewaniem poszły w niepamięć, więc chyba nie powinnam już go zapodawać, tylko jakieś zwykłe.
  Co wybrać? Próbowałam podawać chwalony tak Bebilon, ale coś jest nie tak. Pojawiły się czerwone poliki (zdziwiło mnie to, bo Bebiko jest również modyfikowanym mlekiem krowim, więc skąd to się wzięło?), a ostatnio odpażenie na pupie (nie wiem czy to łączyć z mlekiem, wracamy do Bebika Omneo i zobaczę), które nie chce się zwalczyć Sudocremem 🙁
  Które mleczko jest jeszcze godne uwagi? A w ogóle o czym mogą świadczyć takie reakcje na nowe mleko? Bardzo mnie to zastanawia, bo myślalam, że dziecko może mieć sensacje żołądkowe albo smakowe, jak mu się poda coś nowego.

  Ania + Szymek (6 miesięcy)

  #773977

  frida

  Re: znowu o mleku

  Niestety wygląda to na skazę białkową. A to że wcześniej po Bebiku nie było takich objawów jeszcze o niczym nie świadczy. Skaza może się ujawnić w różnych momentach 🙁
  Ja daję Zuzce Nutramigen, jest paskudny w smaku, ale nie ma po nich żadnych negatywnych objawów, np wysypki, ulewania, nie ma też problemu z kupkami.


  Zuzia 15 sierpień 2004

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close