Życzenia na Dzień Kobiet dla koleżanki. Niebanalne teksty i wierszyki na 8 marca

8 marca to dzień, kiedy możemy wyrazić swoją wdzięczność, szacunek i miłość dla wszystkich niesamowitych kobiet wokół nas. Nie ma znaczenia, czy są one naszymi matkami, siostrami, przyjaciółkami czy koleżankami z pracy – tego dnia świętują wszyscy. Kobiety otrzymują tego dnia życzenia nie tylko od mężczyzn, ale także od innych przedstawiciele płci pięknej. Tym miłym gestem można naprawdę poprawić komuś humor. Jakie życzenia na Dzień Kobiet dla koleżanki będą najlepsze?

Życzenia na Dzień Kobiet dla koleżanki

8 marca to wyjątkowa data w kalendarzu. Ten niepozorny zwyczaj tak dobrze zadomowił się w naszej kulturze, że co roku co roku świętuje się go powszechnie – również w pracy i między znajomymi. Poniżej kilka propozycji na życzenia z okazji Dnia Kobiet dla koleżanki.

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci
życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo
szczęścia, by w każdym dniu roku
uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo
często jak w tym dniu.
Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom
nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa,
przez wszystkich kochana.

Z okazji Dnia Kobiet chcę Ci życzyć, abyś zawsze miała siłę, aby podążać za swoimi marzeniami i spełniać swoje cele. Niech każdy dzień przynosi Ci sukcesy, uśmiech na twarz i mnóstwo pozytywnej energii.

Dziś dzień najpiękniejszy w świecie – Święto Kobiet, wszyscy wiecie!
Szczere przyjmij me życzenia,
zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia!
Najfajniejsza babko na Ziemi,
naszej przyjaźni nic już nie zmieni!

Zobacz: Pozdrowienia z 8 marca. Jak dobrze rozpocząć świętowanie w Dzień Kobiet?

Życzenia na 8 marca dla koleżanki

W Dzień Kobiet warto sięgnąć po życzenia pozytywne, pełne humoru, które wywołają uśmiech na twarzy. Proste słowa mogą sprawić, że dzień stanie się jeszcze naprawdę wyjątkowy dla naszej koleżanki, a przecież właśnie o to chodzi. 8 marca każda kobieta powinna czuć się doceniona.

8 marca – dzień radosny,
dużo kwiatów, dużo wiosny.
Niech dla Ciebie słońce świeci.
Niech Ci czas radośnie leci.

Z okazji Dnia Kobiet chcę Ci życzyć wszystkiego, co najlepsze! Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarz, spełnienie marzeń i mnóstwo radości. Jesteś niezwykłą kobietą, zasługujesz na to wszystko i więcej!

Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego, co najlepsze,
spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie,
dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości!

Z okazji dnia kobiet życzę Ci
zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
I aby słońce na niebie
świeciło zawsze tylko dla Ciebie.

Sprawdź: Życzenia na Dzień Kobiet od kobiety. Jak pięknie świętować i cieszyć się razem?

Życzenia na Dzień Kobiet dla przyjaciółki

W tym wyjątkowym dniu życzenia to nie tylko proste słowa i formułki, ale przede wszystkim wyraz naszych uczuć i szacunku dla wyjątkowych kobiet w naszym życiu. Życzenia to drobny gest, który potrafi jednak poprawić humor i wywołać uśmiech na twarzy.

Z okazji Dnia Kobiet chcę Ci życzyć wszystkiego, co najlepsze! Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarz, spełnienie marzeń i mnóstwo radości. Jesteś niezwykłą kobietą, zasługujesz na to wszystko i więcej!

Niech ten Dzień Kobiet będzie jak najlepsza dieta: pełen słodyczy, które nie tuczą, zakupów, które nic nie kosztują, i komplementów, które nigdy się nie kończą. A co najważniejsze – żadnych kalorii do policzenia na koniec dnia!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci,
abyś nigdy się nie przejmowała upływem lat,
zawsze z nadzieją patrzyła w przyszłość
i nigdy nie traciła swojego uroku.

Miłości po kres i radości do łez,
promyków słońca i bukietów róż bez końca.
Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń,
wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia.
…a w portfelu i na koncie –
grube miliony, lub chociaż tysiące!

Życzę Ci również, abyś zawsze miała obok siebie ludzi, którzy Cię wspierają i kochają. Niech każdy dzień przynosi Ci nowe możliwości do spełniania marzeń i odkrywania swojego potencjału.

Zobacz też:

Boże Narodzenie, Życzenia

Życzenia świąteczne dla dzieci

Życzenia świąteczne dla dzieci mają zwykle bardzo szczególną, pogodną formę. Nie powinny one być skomplikowane, tak by maluch w danym wieku mógł je naprawdę zrozumieć. Nie inaczej jest, gdy chodzi...

Czytaj dalej →
Życzenia

Życzenia urodzinowe dla babci

Babcia to dla każdego wnuka i wnuczki osoba, która zawsze służy dobrą radą i od której możemy się wiele nauczyć. Jej urodziny są niezwykłym dniem, dlatego warto sprawić, żeby babcia...

Czytaj dalej →
Życzenia, Ślub i wesele

Życzenia ślubne

Nie tak dawno publikowałam dla Was teksty wierszyków, które można umieścić na zaproszeniach ślubnych oraz wierszyki na toasty weselne, a dziś przypomniałam sobie o jeszcze innych wierszykach ślubnych, które najczęściej...

Czytaj dalej →
Fryzury Ślubne

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna stanowi dopełnienie stylizacji ślubnej. Podpowiemy, jak ją wybrać… Fryzura ślubna to bardzo ważny element stylizacji. Musi nie tylko pasować do sukni, całej koncepcji wystroju, ale wpisać się w...

Czytaj dalej →
Wieczór kawalerski i panieński

Wieczór kawalerski

Zostałeś poproszony przez swojego najbliższego przyjaciela o to byś został świadkiem na jego ślubie? Takie wyróżnienie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ten wybór...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general