Galapagos, Tegel, Suzuka – bezpieczne plecaki na laptopy spod znaku żółwia

Plecak to obowiązkowy element wyposażenia każdego ucznia i studenta – coraz częściej oprócz książek i zeszytów wrzucamy do nich również komputery przenośne, tablety i inną elektronikę, dlatego wybierając plecak warto zwrócić uwagę, czy może on wygodnie i bezpiecznie transportować taki sprzęt. Doskonale z tym zadaniem radzą sobie np. produkty RIVACASE, dostępne już na polskim rynku – modele z serii Galapagos, Tegel oraz Suzuka.

W logo marki widnieje żółw – to nie przypadek, bo wszystkie jej produkty wyprodukowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego (nie przypadkiem w logo firmy widnieje żółw – firma jest partnerem organizacji Galapagos Conservation Trust). RIVACASE oferuje wiele serii plecaków i toreb, projektowanych z myślą o różnych potrzebach i użytkownikach – co ułatwia znalezienie idealnego modelu dla ucznia czy studenta.

Dla osób, które chcą się nieco wyróżnić z tłumu świetną propozycja będzie plecak Suzuka 7760, dostępny w pięciu stylowych kolorach i wykonany z recyklingowanego plastiku. To  elegancki, sportowy plecak, który pomieści laptopa z ekranem o maksymalnej przekątnej 15,6”, a przy tym jest lekki, pojemny wygodny i wszechstronny. Wzmocniony spód i wodoodporny materiał zapewniają, że zawartości niestraszny jest deszcz czy wstrząsy, a liczne przegrody pozwalają zachować porządek w codziennym ekwipunku. Jego cena to 249 zł.

Do zadań specjalnych idealny jest z kolei model Tegel 8461. To duży, solidny plecak, który pomieścić może laptopa o przekątnej do 17,3” i jest na tyle pojemny, że z powodzeniem sprawdzi się zarówno podczas codziennego podróżowania do szkoły czy na uczelnię, jak podczas szkolnej wycieczki. Rzeczy transportowane w głównej komorze możemy wygodnie uporządkować korzystając z pasków oraz siatkowych kieszeni, mamy tu też dodatkowe zewnętrzne kieszenie i przegrody, a także system pasków kompresyjnych i rozsuwaną kieszeń na butelkę. Plecak wykonany jest z odpornej na wodę tkaniny pozyskanej z przetworzonych butelek po napojach. Cena to 399 zł.

Ciekawie wygląda również model Galapagos 7761 – idealny dla osób poszukujących klasycznego, funkcjonalnego plecaka o stonowanym wzornictwie. Oprócz mnóstwa książek czy dokumentów może pomieścić laptopa o przekątnej do 15,6” (jest też miejsce na tablet) i wykonany jest z wodoodpornej tkaniny. Liczne przegrody i kieszenie (w tym również ukryte) pozwalają na wygodne i bezpieczne przenoszenie wszelkich akcesoriów oraz dodatków. Cena plecaka: 359 zł.

Więcej informacji o produktach RIVACASE znaleźć można na stronie firmy K-Consult (polskiego dystrybutora marki).

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo