“Jeansy Mamy” z plastikowymi okienkami na kolanach? Serio TOPSHOP?

Z jeansem na przestrzeni lat zrobiono już prawie wszystko. Prawie to słowo klucz. Jak się okazuje, można jeszcze wszystkich zaskoczyć spodniami jeansowymi. Właśnie udowodniła to firma TOPSHOP.

Marka postanowiła pójść o krok dalej z modnymi w ostatnich latach dziurami. Czy to o krok za daleko? Obserwując skrajne opinie internautów ciężko ocenić. Jedno jest pewne. O Spodniach Mamy (pełna i oryginalna nazwa: Clear-Knee Mom Jeans) jest głośno.

Mom Jeans to tak naprawdę nazwa modelu, który sięga niemal do talii. Powstał w latach 90-tych z myślą o mamach. Wysoki stan skutecznie ukrywał pociążowy brzuszek. To chyba pierwszy raz w historii mody, gdy ktoś sensownie pomyślał o kobietach po ciąży. Niespodziewanie jednak Mom Jeans stały się popularne wśród nastolatek. To wszystko za sprawą serialu Beverly Hills 90210 i aktorek, które je w nim nosiły.

Topshop Jeansy z plastikowymi dziurami na kolanach
topshop

Co takiego zrobiła marka TOPSHOP ze swoimi najnowszymi Mom Jeans? Wycięła w nich duże, prostokątne dziury na wysokości kolan i wstawiła w to miejsce kawałki przezroczystego plastiku. Dziury te wyglądają jak okienka dla stawów kolanowych. Dzięki nim kolana mogą obserwować świat, a świat może przyglądać się kolanom.

Połączenie nazwy modelu z “okienkami” wywołało lawinę sarkastycznych komentarzy. Internauci dopytują, czy otwory w spodniach mają się kojarzyć z ciężką pracą kobiet zajmujących się domem (często na kolanach)? Czy zniszczone kolana powinny być powodem do dumy?
Internauci znaleźli wiele ciekawych zastosowań dla plastikowych okienek. Według nich mogą one posłużyć jako tablice do zapisywania listy zakupów. Wystarczą zmywalne markery i już nigdy nie zapomnisz, co miałaś kupić. Nie musisz się martwić tym, że rozładuje Ci się telefon lub zapomnisz z domu kartki z listą. Będziesz ją miała zawsze pod ręką (to znaczy pod udem).

Okienka w połączeniu z mazakami mogą także skutecznie zająć Twoje dzieci, np. podczas stania w kolejce do kasy już po zakupach (nigdy przed!).

Topshop Jeansy z plastikowymi dziurami na kolanach
topshop

W imieniu Mam dziękujemy TOPSHOP za zwrócenie uwagi na naszą ciężką pracę u podstaw oraz za tworzenie użytecznych produktów, dzięki którym nigdy nie zapomnimy kupić mleka, masła i jajek.

PS: Nie wiemy, co palił projektant, gdy tworzył ten projekt, ale chcemy trochę. Będzie jak znalazł, gdy dzieci pójdą na studia.

Zobacz: Więcej ubrań marki TOPSHOP >>

Dodaj komentarz

Mama, Moda, Zakupy

Sukienki na wesele: duże rozmiary

Sukienki na wesele to jeden z najczęściej szukanych przez panie elementów garderoby. Sezon letni jest zazwyczaj wysypem ślubów, nierzadko nawet dwóch-trzech przyjęć w ciągu lata. Z uwagi na zmieniające się...

Czytaj dalej →
Mama, Moda, Zakupy

Jaka sukienka na wesele dla mamy?

Sezon weselny już w pełni. Znalezienie odpowiedniej kreacji na to wydarzenie zawsze stanowi prawdziwe wyzwanie. Tym większe, gdy jest się karmiącą mamą. Sukienki na wesele dla mamy, która podczas imprezy...

Czytaj dalej →
Moda

Sposób na wychodzący puch z kurtki

Puchowa kurtka to prawdziwe błogosławieństwo w mroźny dzień. Jest niezastąpiona, gdy temperatura spadnie sporo poniżej zera. Naturalny puch zapewnia świetną izolację termalną. Dzięki swojej trójwymiarowej strukturze zatrzymuje powietrze, przez co doskonale...

Czytaj dalej →
Porady Kulinarne, Zdrowie dziecka

Czy dzieci powinny jeść gofry?

Mamy drugi tydzień lipca, turystyka nad polskim wybrzeżem kwitnie, a wraz z nią popyt na świderki, fast foody i… gofry. Zwłaszcza te ostatnie mogą się wydawać niegroźną przekąską, bo przecież...

Czytaj dalej →
Noworodek

Odruch ssania u noworodka

Noworodek przychodzi na świat z wyrobionym odruchem ssania. Nauczył się go już w brzuchu mamy. Często podczas badania USG można przyłapać maluszka na ssaniu kciuka – to właśnie momenty, kiedy pilnie...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general