100 zł do soczku lub przecierku

Jestem dziś w sklepie, (jak to zwykle raz na tydzień uda mi się jakieś zakupy poczynić) a tu niespodzianka:

Panie kolorowo ubrane, słoiczki, buteleczki noszą na zawieszonych na szyi tacach, a do każdego artykułu za gumką – recepturką widzę jakieś znajome papierki. Jakież było moje zdziwienie gdy za gumką ujrzałam banknoty 50 -złotowe i 100-złotowe.
Podchodzę do Kobitki i pytam: ile palet trzeba kupić żeby coś z tych papierków mieć a ona na to, że wystarczy kupić 1 sztukę i kasa za gumką jest moja.
Oczywiście nie uwierzyłam i zastanawiałam się gdzie tkwi haczyk tej operacji i na próbę wzięłam parę sztuk i faktycznie za gumeczką była banknoty i to prawdziwe i przy kasie mi ich nie odebrano.

Tak więc dziś zarobiłam na czysto około 16.000 zł po odliczeniu kosztów zakupu soczków i przecierków no i oczywiście masy innych rzeczy (parę superskich ubranek dla króla Leona + kosmetyki dla mamy i taty).

Jeszcze dokładnie nie policzyłam, ile mam słoików, na oko cała podłoga w kuchni jest zastawiona.Tylko teraz trzeba to wszystko zjeść.

Jak chcecie namiary na sklep to dajcie znać, mimo, że jest w Szczecinie, to przeliczcie sobie koszta i zyski, na pewno Wam się opłaci taki wypad po kasę.

Pozdrówki i Całuchi ! ! !
Pinia i Leon (ur.08.08.2002.)

11 odpowiedzi na pytanie: 100 zł do soczku lub przecierku

justys Dodane ponad rok temu,

Re: 100 zł do soczku lub przecierku

Prima Aprilis :)))))))))

Justyna, mama Bartusia (14-04-2002)

o-d Dodane ponad rok temu,

hi hi hi … przez chwilę się nabrałam, choc z niedowierzaniem….. przypomniałąm sobie któego to dzisiaj mamy…. hi hi hi

Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

Dodane ponad rok temu,

niezle…..fajnnie to wymyslilas!!!!!!!!!!!!!

Nelly i Hubert:)

ola2 Dodane ponad rok temu,

Kurcze nabrałam sie
hi hi hi
Ola.

czarna Dodane ponad rok temu,

ty wioesz ze mnie nabralas!!!!!!!!!!!!hihihihihi

AUTOR:SZALONA MATKA

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Jeszcze trochę a już Basiulca do Szczecina pakowałam :))))))))))))

Anka i Basiulec (3 i 1/2 miecha)

misiek Dodane ponad rok temu,

dobreeee…
Aga

dikamba Dodane ponad rok temu,

już się pakuję do Szczecina, tyle, że droga z Białegostoku pewnie tyle mi zajmie, że dotrę do ciebie jutro i …………skończy sie 1-kwietniowa promocja
:((
pozdr

diki i Weroniczka (lat 7) i Krzyś (3,5 miesiąca)

pluto Dodane ponad rok temu,

Prima aprilis?????? Hi,hi……………..

Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

o-d Dodane ponad rok temu,

NIEWOLNICE PROMOCJI!!

Ja się do nich zaliczam…:-)))

Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: 100 zł do soczku lub przecierku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
ale nas dużo
Weszłam sobie na "Jest tu kto?" i patrzę a tu 87 osób w danej chwili na forum.No pierwszy raz widzę coś takiego.Superowo! ASIA mama małego Patryczka 31.05.02
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pieluszki Comlete Care
Dziewczyny co sądzicie o pieluszkach Pampers newborn Complete Care dla noworodka. Kupiłam dwie paczki nie wiem czy potrzebnie. serdecznie pozdrawiam Sylwia i Filipek (24-04-03)
Czytaj dalej