2,5 cm rozwarcia a seks

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

anula24

Dziwczyny!
    Czy mając już rozwarcie można ( oczywiście w celu wpuszczenia tam męskiego nasienia dla przyspieszenia porodu ) współżyć z mężem?? Jestem już 7 dni po terminie w środę lekarz stwierdził, że mam 2,5 cm rozwarcia i powinnam robić wszystko to co do tej poru – rozmawiałam z nim o myciu okien itp. a z wrażenia nie zapytałam o seks, a to może właśnie to powinnam zrobić.

Czy ktoś może jest lub był w podobnej sytuacji i może pomóc??
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Przeterminowana marcówka 😉
    Ania i (Pawełek 25.03.2005)

ewable

Re: 2,5 cm rozwarcia a seks

słyszalam o tym, ale sama nie próbowalam – mam jeszcze troche czasu i poki co 2 cm rozwarcia
    dziewczyny chyba juz tu, na forum, pisaly kiedys o seksie w celu przyspieszenia porodu – poszukaj w archiwum
    🙂

ewable

krzemianka

O tak, mi seks bardzo pomógł 🙂
    Baaardzo dlugo nie współżyliśmy, dzień przed porodem doszlam do wniosku, że już można. I w efekcie wieczorem tego samego dnia dostalam skurczy i pojechaliśmy rodzić 🙂
    Acha, no ale do tego jeszcze wyszorowałam piekarnik i wszystkie szafki w kuchni.

Igor(1.7.03) i Hubert(17.8.04)

lilianka

Szybciutko, szybciutko zasuwaj do łózia To samo dobro!!!! Seksik dobrze robi.

Pozdrawiam

Lilianka

anula24

Dzięki dziewczyny, że tak szybko odpisałyście a mi nie pozostaje nic jak wyłączyć kompa i do łóżka – jutro jak się nie odezwe to rodze a jak nie to napisze co to dało.

P.S. Forum już przejrzałam i wiem, że seks przyspiesza poród, ale chodziło mi o to czy można baraszkować jak jest już rozwarcie, dlatego zadałam to pytanie.

Pozdrawiam
    Ania i ( Pawełek 25.03.2005)

krzemianka

Mozna, mozna 🙂

Igor(1.7.03) i Hubert(17.8.04)

anula24

Witajcie!
    Wczoraj wieczorem zastosowałam kuracje seksualną, ale nic sie nie wydarzylo – dziś powtórze do tego od rana juz spaceruje, teraz zalicze przejazdzke autem i chodzenie po supermarkecie więc trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam
    Ania

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close