6 dni po szczepieniu-gorączka???

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

Anonim

czy to możliwe że 6 dni po szczepieniu wystąpiła gorączka czy to może od czegoś innego moja mała miała rano 38,3st.

Anonim

Re: 6 dni po szczepieniu-gorączka???

Witaj:))

Wydaje mi sie, ze jest to niemozliwe!! Bardziej podejrzewalam bym zabkowanie choc moja pani dr mowi, ze tak wysoka goraczka nie wystepuje przy zabkowaniu lub jesli nie ma innych objawow infekcje drog moczowych!! Moj synek jest wlasnie po ostrym zapaleniu nerek- objawialao sie to tylko tym, ze mial wysoka goraczke od 38 do 39,5’C-mozesz wiecej przeczytac nt.temat w poforum kiedy dziecko juz jest- ostre cewkowo-srodmiazszowe zapalenie neerek. Dla swojej spokojnosci zrobilabym badanie ogolne moczu aby sprawdzic czy nie ma bakterii. Dr jeszcze mowila, ze czasami wirusy po 24 godzinach ujawniaja sie innymi objawiami. Zawsze tez moze byc to trzydniowka, ktora objawia sie wysoka tem. i po trezch dniach wysypka ale to jest tez wirusowe. Po morfologii po ilosci leukocytow mozna sprawdzc czy ma sie doczynienia z bakteria czy wirusem. Bakteria podnosi poziom leukocytow a wirus obniza!! Przepraszam, jesli Cie wsytraszylam ale jestem teraz strzasznie przewrazliowiona jesli dziecko ma wysoka temperature i brak innych objawow!! Zycze zdrowka:))

Ola i Mati 19.04.2005 „M&M”

angica

Z tego, co wiem 7 dni jest optymalnym okresem, kiedy po szczepieniu moze sie cos pojawic, np. goraczka, marudnosc, sennosc. Ale jesli jest to ponad 38 to ja radzilabym isc do lekarza.
    Nawet przy zabkowaniu goraczka max. jest 38.
    Dla spokoju lepiej sprawdzic z lekarzem.
    Sa jakies inne objawy, czy tylko goraczka?
    Zycze zdrowka:)

Gosia i Olivia (26.06.2005)

Anonim

dziś w południe miała 38,5st jest marudna i cały czas vhce na ręce bo inaczej płacze byłyśmy u lekarza ale nic konkretnego nie powiedział ,może ząbki gardło ok oskrzela też.

Natalka 19.05.05

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close