7,5 miesiaca

byla u mnie kolezanka z 7,5 -miesiacznym synkiem,rozmawiamy sobie i mowi mi ze on umie mowic juz mama i tata,sobie mysle pewnie mamama tatatata ,za jakies pol godziny maluch wyciaga roczki do taty patrzy sie na niego i wolw TATA ,, TATA i chce zeby go wzia na raczki SZOK ,bylo wyraznie widac ze dziecko rozumie znaczenie tego slowa,to chyba bardzo wczesnie NIE ??????

NATAla i KAPEREK (4 miesiace i 1/4 !)

2 odpowiedzi na pytanie: 7,5 miesiaca

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: 7,5 miesiaca

To chyba faktycznie wcześnie……co prawda Karolek też mowi już świadomie ma-ma i ta-ta, ale zaczął chyba koło 8 miesiąca……..albo może podobnie…..już nie pamiętam musiałabym sprawdzić w notatkach hi,hi……….

Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

nata Dodane ponad rok temu,

Re: 7,5 miesiaca

😉

NATAla i KAPEREK (4 miesiace i 1/4 !)

Znasz odpowiedź na pytanie: 7,5 miesiaca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
Mój poród ( UWAGA długie )
Tak więc wszystko zaczęło się 2 dni po terminie. Tydzień wcześniej dowiedziłam się , że mam palec rozwarcia ale szyjka macicy jest jeszcze dość długa ( 3 cm). Dnia 23.03.2003
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
troche intymne
Juz kiedys tym bylo,ale powtorze temat. Drogie mamuski jak sie zabezpieczacie jako karmiace piersia przed kolejna ciaza.Mysle o spirali,ale nie wiem czy to dobry pomysl.Ile kosztuje zalozenie i jak to
Czytaj dalej