9-letnia dziewczynka

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy

kamelia

Co na prezent? Lubi muzyke… Tyle wiem, ale nie wiem czego sluchają takie 9-latki… Pewnie kupięjakąś fajną książkę. Podpowiedzcie coś więcej. Thx

ahjp

Zamieszczone przez Kamelia
    Co na prezent? Lubi muzyke… Tyle wiem, ale nie wiem czego sluchają takie 9-latki… Pewnie kupięjakąś fajną książkę. Podpowiedzcie coś więcej. Thx

Moja 9-latka lubi wszystko zwiazane z magikami, czarownicami, wrozkami, tez rozne zestawy do prac kreatywnych np tkactwo, szycie, rzezbiarstwo, ksiazki, lego… chyba wszystko

smoki

Zestaw dla małych elegantek z Sephory? Taka kosmetyczka + błyszczki + coś tam jeszcze?

Chodzi mi o ta serię Sephora girl.

ciapa

Może matę do tańczenia

evcia

Jesli chodzi o muzyke to moze Hanna Montana, High School Musical albo 3 czesc owego filmu jest juz na DVD .Lub muza Cam Rock duzo pieknych bluzek bluz sa wlasnie z motywami tych muzykow moja cora i jej kolezanki w tym wieku je uwielbiaja. Ale pomysly kolezanek tez sa rewelka 🙂 Pozdrawiam i napisz na co sie zdecydowalas:Hmmm…:

kamelia

Dzięki za podpowiedzi. Kupiłam bluzkę High school musical i książkę „Dynastia Miziołków”.

evcia

Fajnie pewnie sie ucieszyla co nie?:Kciuki:

myszka23

Zamieszczone przez smoki
    Zestaw dla małych elegantek z Sephory? Taka kosmetyczka + błyszczki + coś tam jeszcze?

Chodzi mi o ta serię Sephora girl.

Moja Natalcia bardzo się z tych kosmetyków cieszyła!!!! Fajny prezent!!!!

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close