alkohol przy karmieniu

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #69246

  gietka

  Karmie Olę piersią już prawie 7 miesiecy.Ola je również inne rzeczy,ale cycus jest jeszcze cały czas,w dzień i w nocy-może nie w takich ilosciach jak dawniej ale jest:) Do tej pory nie piłam jeszcze żadnego alkoholu-może troszke piwa i zastanawiam się czy przy karmieniu mozne wypi sobie np. kilka lampek wina czy drinka i po jakim czasie alkoholu nie bedzie już w mleczku,żeby nie zaszkodzi dziecku.

  Pozdrawiamy

  Paulina i Ola (24.01.05)

  #889147

  mlodzia

  Re: alkohol przy karmieniu

  Uważam, że NIEWIELKA ilość winka czy piwa nie zaszkodzi- kilka lampek…..hmmm raczej nie, myślałam tutaj o jednej- najlepiej czerwone wino. Odnośnie wódki- mówię stanowczo- nie, może dlatego, że tu stężenie alkoholu jest większe. Moja mała ma 4 mies i niekiedy pozwalam sobie na winko czy piwko- ale jak napisałam, w niewielkiej ilości.
  Pozdrawiam…

  Tola i Mela  #889148

  natinka

  Re: alkohol przy karmieniu

  Zgadzam się :)))

  Nati i Kamilka 05.04.04

  #889149

  bakteria82

  Re: alkohol przy karmieniu

  Nie pij jak karmisz kazda ilosc alkoholu przechodzi do mleka albo swiadomie karmisz dziecko albo je trujesz!!jedna lampka to nic zlego albo piwo ale nie wiecej pozdr i zycze wytrwalosci :o)))))))))))

  #889150

  kura-plemienna

  Re: alkohol przy karmieniu

  proponuję piwko karmi i dla mamy i dla dziecka!!!

  Anka i Basiulec z 17.12.2002

  #889151

  Anonim

  Re: alkohol przy karmieniu

  Witaj:)

  Ja mam 4 miesiecznego synka i pozwalam sobie na piwko i to tylko po ostatnim karmieniu tak aby jak najmniejsze ilosci wraz z mlekiem dostal synus. Z reguly jest okolo 6 godzin przerwy. Mysle, ze przy obfitej kolacji jakies sladowe ilosci „dostaje” synek. Wodke czy drinki bym odradzala

  Ola i Mati 19.04.05 „M&M”

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close