białawo-żółta wydzielina z noska

Od dwóch dni, jak zakraplam Mateuszowi nosek Sterimarem i czyszczę gruszką, wyciągam białawo-żółtą wydzielinę (sorki za opis, ale nie da się inaczej…). Nie jest ona wodnista, tylko bardziej gęsta i taka właśnie “kolorowa”. Mały nie ma problemów z oddychaniem. Nie ma też temperatury (waha się ona 36,2 – 36,8 st. C). Co o tym sądzicie?

Dorota i Mateuszek (14.01.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: białawo-żółta wydzielina z noska

majab Dodane ponad rok temu,

Re: białawo-żółta wydzielina z noska

Zakraplaj Sterimar ale nie używaj gruszki jeśli mały nie ma problemów z oddychaniem. Ja używałam gruszki (gdy miała zapchany nosek) i podrażniłam małej nosek.
Pozdrawiamy

Iwona i Majka (07.05.02)

dolores Dodane ponad rok temu,

Re: białawo-żółta wydzielina z noska

Mam gruszkę z szerokim plastikowym końcem, który wchodzi tylko odrobinkę do noska. Trudniej się nią czyści, ale nie podrażnia noska. Sterimar mam – zakraplam. Dzwoniłam już dziś do lekarza, bo się naprawdę zaniepokoiłam. Pani doktor powiedziała, że wydzielina takiego koloru może się pojawiać – zwłaszcza rano, po nocy. Wydalane bowiem zostają obumarłe komórki. Kazała mi zakraplać dziś nosek często i obserwować, czy wydzielina nadal jest kolorowa. Jeśli będzie, może świadczyć to o infekcji i przepisze wtedy maść z antybiotykiem do noska. Jeśli będzie przezroczysta – nic złego się nie dzieje.

Dorota i Mateuszek (14.01.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: białawo-żółta wydzielina z noska?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
zrobiłam test i.............
były dwie krechy... nie wiem czy mogę się już cieszyć czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badanie... napiszcie co mam teraz robić? kiedy iść do lakarza itd... pozdrawiam
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
chyba zaczynam świrować
Powiem Wam szczarze jestem chyba nienormalna. Zamiast cieszyc się tym że bede mamą ja cały czas mam widmo tego że coś pójdzie źle jak poprzednim razem. Wiem doskonale że tak
Czytaj dalej