Centrum Zdrowia Dzieka – pytań kilka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #104555

  ciapa

  Zbliża się termin naszej wizyty i od razu najprawdopodobniej ma być hospitacja – młoda ma mieć udrażniane kanaliki, część informacji już mam od kolezanki z foruma 🙂 część pytań mi się jeszcze kotłuje i może mi pomożecie

  1. Czy do poradni potrzebne jest skierowanie od jakiegoś lekarza – chodzi o okulistyczną – moja rodzinna twierdzi, że mi nie wypisze, że muszę znaleźć jakiegoś okulistę, który mi skierowanie wypisze, a może w ogóle nie jest potrzebne?

  2. Mamy wizytę w piątek… może macie jakieś doświadczenia jak wygląda sprawa z hospitalizacją, u mnie w szpitalu weekend to martwy okres jeżeli chodzi o badania i robienie czegokolwiek. Ewentualnie jak nas przyjmą a zabieg w poniedziałek to czy wypuszczają na przepustkę? Czy może dopiero na poniedziałek nas umówią…

  3. Sprawa łóżek dla rodzica wiem, ze nie zaciekawie, czyli karimata pewnie potrzeba, jakies dodatkowe koszty za pobyt rodzica wchodzą w grę?

  4. Jak wygląda obecność rodzica w trakcie/bezpośrednio po zabiegu?

  5. Sprawa przyjęcia do poradni – jak to wygląda – mamy być między 9 a 13 – od razu idziemy do poradni czy czeka się jeszcze w gigantycznej kolejce do poradni ogólnej w celu założenia kartoteki i dostania numerka (tak jest np w wojewódzkim w Rzeszowie)?

  6. Czy parking tam jest bezproblemowy czy trzeba się nagimnastykować?

  To w sumie tyle

  Dzięki z góry

  #3612267

  Anonim

  szczeze mówiąc nie mam pojęcia
  ale jakbyś potrzebowala pomocy to pisz smiało.  #3612268

  adik11

  Moge odpowiedziec tylko w kwestii parkingu – jest platny przy samym szpitalu, mozna tez parkowac na ulicy przed szpitalem (bezplatnie) ale nie wiem do ktorej godziny sa jakies wolne miejsca.

  #3612269

  gobin

  może to pomoże trochę

  #3612270

  ciapa

  Zamieszczone przez gobin
  może to pomoże trochę

  :Wstyd::Wstyd::Wstyd:

  Dzięki, nie wpadłam na to

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close