Co się dzieje??!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #49395

  marta-123

  Dziewczyny jestem w szoku! 2 lipca temp. skoczyła na 37stopni, a wczoraj czyli 4 lipca pojawiło się plamienie!! I oprócz tego dwa dni przed skokiem temp. zaczeły mnie boleć piersi i dalej bolą, coraz bardziej! jak uważacie: co to może być? (na pewno jakieś wstrętne choróbsko ale jakie)

  #636904

  ami7

  Re: Co się dzieje??!!

  A może to choróbsko nazywa się fasolka!!!!……..oby, oby….. dobrze rokuje….. a plamienia wcale nie muszą przerodzić sie w @….ściskam za to kciuki…

  ami7
  mój wykresik  #636905

  biadolik

  Re: Co się dzieje??!!

  Trzymam kciuki!!!!!! Oby to było to!!!!!
  A kiedy zamierzasz testowac?
  Biadolik

  #636906

  marta-123

  Re: Co się dzieje??!!

  Dzięki! dodałyście mi otuchy! miałam zamiar testować dopiero ok. 15 lipca ale nie wiem czy wytrzymam do tej pory tym bardziej że w barku leży teścik… i kusi… Pozdrawiam!

  #636907

  biadolik

  Re: Co się dzieje??!!

  A na kiedy masz termin @? Z tym testowaniem to bezpiecznie jest zaczekac przynajmniej do terminu małpy. Wiem, bo sama testowałam w sobotę – na 3 dni przed terminem i wyszła jedna kreska. Bynajmniej ten test nie przekonał mnie i nadal mam nadzieję.
  Biadolik

  #636908

  marta-123

  Re: Co się dzieje??!!

  no właśnie na 16 lipca (30 dzień) mam termin @ tzn. około bo różnie bywa, przeważnie miałam cykle 30-31 dni ale ostatnie dwa miały 34 dni. tak że ja nie jestem jescze tygodnia po ovu tak że nie powinnam jescze nic odczuwać ale dopuszczam jescze jedną możliwość: że udało mi się w poprzednim cyklu a mimo to miałam okres. (wiem że to głupie ale szukam sobie jakiegoś sensownego wyjaśnienia na te moje głupie objawy)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close