Czy powinnam się martwić???

Chce Was jeszcze raz zapytać nt opryszczki. Otóż zrobiła sie taka wielka, że jeszcze takiej nigdy nie miałam. Ale nie to jest zródłem mojego niepokoju. Właśnie poczułam ze po tej samej stronie zaczął mnie bolec węzęł chłonny w okolicach szyi. Czy powinno mnie to skłonic do nieplanowanej wizyty u lekarza? Cos mi sie wydaje ze nie obędzie sie bez leczenia farmakologicznego.

Cenka+córcia25-tyg.

Cenka

2 odpowiedzi na pytanie: Czy powinnam się martwić???

barbetka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy powinnam się martwić???

Nawet się nie zastanawiaj tylko idź jutro rano do lekarza! Węzły chłonne to poważna sprawa i nie wolno tego lekceważyć, czy też leczyć “chałpniczo”. Być może to wina jakiegoś przeziebienia, ale lepiej na zimne dmuchać.
Pozdrawiam.

Ja & Ktoś (lub Ktosia)

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy powinnam się martwić???

Opryszczka w ciąży jednak powinna być stale kontrolowana przez lekarza, to wiem na pewno ! A i węzły chłonne nie są rzeczą na tyle błahą żeby ją zlekceważyć. Jedno+drugie= WIZYTA U LEKARZA i to jak najszybciej! Każdą sytuację da się opanować, ale w tym przypadku liczy sie czas, bo przecież chodzi o dobro Dzidzi. Wstawaj skoro świt i do medyka! Pozdrowionka dla Ciebie i Maleństwa.

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy powinnam się martwić????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
zielone kupki
O czy żświadczą zielonka we kupki i dziecka/? Czy koniecznie o braku pokarmu? Wydaje mi się ,zę nie mam go tak mało. Może przez to, że ząbkuje źle
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
mam metlik w glowie
mam problem bo dzis pierwszy raz od miesiaca (chlopak był w szpitalu) kochaliśmy sie i pekla prezerwatywa!! mam 16 d.c ale jak zapewne wiecie jestem po peknietej torbieli i teraz sie
Czytaj dalej