Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #37227

  agus-25

  Lea, mam głównie pytanie do Ciebie bo pamiętam jak pisałaś o tym, że Mati nie chce jeść tylko wcina mleko a wszystko inne beee… U nas zrobiło się podobnie, myślisz, że to może być przyczyna ząbków?? Niechętnie daje się karmić łyżeczką, najlepiej aby podawać mu tylko mleko z butelki i soczki. Pije faktycznie dość dużo. Jest dość marudny, ma obrzęknięte dziąsełka u góry i robi od czterech dni rzadkie kupki ( biegunka to nie jest bo zrobi jedną kupke raz dziennie a nawet czasem co 2-gi dzień). Czy takie objawy mają dzieci przy ząbkowaniu?? Dodam jeszcze, że kiepsko zasypia, kręci się i popłakuje. Chory raczej nie jest, przynajmniej mam taką nadzieję.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #485252

  beatab

  Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

  to były główne objawy ząbkowania u mojego dziecka. często wybudzał się z krzykiem, tak jakby skomlał, piszczał. oczywiście ręce nerwowo wpychane do buzi i biegunka, ale tylko gdy wychodziły pierwsze zęby. Może idzie mu więcej, niż jeden, dlatego tak bardzo objawy się nasiliły. Może tez wystąpić stan podgorączkowy. Łyżeczka mu nie pasuje, bo obciera dziąsła.

  Beata&Patryk(03.03.03) http://betka.prv.pl  #485253

  szczesliwa

  Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

  Cześć!
  I my tak mamy, oj!
  W nocy Wikunia jęczy, piszczy, płacze, jakby przez sen. Ręce w buziaku, brak apetytu. A co do „zmiany kupek” to była znaczna. Od zawsze miała kłopot z zatwardzeniami, a w okresie pierwszego ząbeczka 31.12.2003 (górna jedynka?!) było odwrotnie. Miałam nadzieję, że zatwardzenia ustąpiły, ale teraz wracają. Obecne wychodzi nam druga górna jedynka. Ciekawa jestem kiedy będą dolne?
  Pozdrawiam

  Asia i Wiktorka 14.03.03

  #485254

  lea

  Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

  To może byc to – u nas tak własnie było… choc nie tylko wtedy, potem przyszło zatrucie i wtedy to juz w ogole mleko.
  Jednak kaszki jadl zawsze w sumie, wiec nie do konca to byly tylko płyny.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close