dokąd mamy z dzieckiem?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #44623

  inti

  właśnie czytałam artyku ł na Onecie -„Sfera młodych matek”, na temat dostępnośc różnych miesc rozrywkowych dla młodych mamuś z dziećmi.
  I tak się zastanawiam – znacie jakieś miejsca, w których mamy z dzieci są mile widziane? Pomijam teraz oczywiście Ikeę i multikino.
  A moze załóżmy taki wątek, gdzie każda mam wpisze swoje oswojone miesca – np restauracje, puby itp?

  sylwia i JUlka 20.01.2003

  #580845

  minka

  Re: dokąd mamy z dzieckiem?

  Ku wielkiemu niezadowoleniu babci, zabieramy córę do sklepów, restauracji (oczywiście bezpapierosowych), a nawet na kręgle. Dziecko jest spokojne, do każdego się śmieje (myślę, że to też zasługa takich wycieczek) więc nikomu to nie przeszkadza. Mała nie choruje, choć niektórzy mówią, że nie powinno się tak malucha zabierać, bo wszędzie są bakterie. Ale ja nie rozumiem rodziców, co trzymają maluszka tylko w domku, a u znajomych moich rodziców jedni swoim gościom kazali maski na usta i nos zakładać.

  Minka z Oliwią (19.11.03)  #580846

  ciapa

  Re: dokąd mamy z dzieckiem?

  Ja mieszkam w niewielkim mieście i tu z reguły dzieci nie są mile widziane – szczególnie w restauracjach – zreszta i tak nie chodzimy bo wszędzie palą – co nawet dla mnie – byłego palacza jest obrzydliwe, bo jak mozna palić przy jedzeniu. Zreszta wszedzie jak dziecko zaczyna kwękać to rzucane są spojrzenia typu – zabieraj tego wrzeszczacego bachora.
  Ale ostatnio mój mąż zabrał Mikołaja na trening judo, puścił go na mate – młody raczkował i oglądał walki i był wniebowzięty, siedział spokojnie przez 1,5 godziny

  Kaska i Mikołaj 18.09

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close