dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

chyba nie nadaję sie do waszej grupy bo nic nie wiem na temat testów ovu – na czym polegają, do czego są potrzebne, jak również nie wiem czy powinnam brać jakieś lekarstwa, wy mówicie że przeważnie bierzecie folik(co to jest ,w czym pomaga i oczywiście czyh każda satarająca sie powinna go brać). uśwaidomcie swoją trochę chyba ciemną koleżankę.

5 odpowiedzi na pytanie: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

Wiec jesli chodzi o testy owu sa u nas podzielone zdania.Robione sa one jak testy ciazowe tyle tylko,ze nie z rana a mniej wiecej w poludnie.Wyznaczaja one poprzez pokazanie identycznych 2 kresek lub ciemniejszej kreski wyniku owulacje.Co do foliku jest to kwas foliowy,ktory chroni plod przed np rozczepem kregoslupa lub innymi wadami rozwojowymi

[Zobacz stronę]

ula77 Dodane ponad rok temu,

Re: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

czyli w sumie powinnam to brać nawet jeśli nie jestem w ciąży – zapobiegawczo?

izai Dodane ponad rok temu,

Re: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

ja od jakiegoś już czasu biorą Folik albo zwykły kwas foliowy tak na wszelki wypadek – skoro udowodniono że to zapobiega wadom to myślę, że warto.

nowinka Dodane ponad rok temu,

Re: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

:))) Test ovu pomaga ustalic Twoje dwa najbardziej plodne dni, jest ich w zestawie 5 lub 6 i kosztuje ponad 80 zl. Reszta w ulotce 🙂 A folik to nazwa kwasu foliowego – trzeba go przyjmowac przed poczeciem i do konca 3 miesiaca, jest w zastawach witaminowych dla ciezarnych i sam jako folik. Zreszta powtarzam tylko to, co napisaly Ci dziewczyny… Pozdrawiam :))

(Oby Dobra ) Nowinka

utsi Dodane ponad rok temu,

Re: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć

Jak najbardziej nadajesz się do naszej grupy, to miejce jest min. po to by pytać i znajdywać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Co do testów to nic ciekawego Ci nie powiem, poza tym, że są drogie 🙁 ja chodzę do mojego ginko na monitoring i widzę jak rośnie mój pęchęrzyk i kiedy pęknie 🙂 … ale i to nie pomaga.
Natomiast Folik (kwas foliowy) jest jak najbardzije wskazany, zapobiega on wadom dziecka, należy go koniecznie przyjmować przed planowaną ciążą i jeszcze w trakcie, tak ja dziewczyny pisały do 3 miesiąca, to powinien Ci powiedzieć jako pierwszą rzecz Twój ginko. Folik jest dostępny w aptece bez recepty i nie jest drogi.

Pozdrawiam Utsi

Znasz odpowiedź na pytanie: dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ORGANIZACYJNE
Co się stało???
Kochani - znowu nie można wejść na "Kiedy dziecko już jest", naprawcie proszę. [img]http://www.foto.onet.pl/upload/22/67/_133145_n.jpg[/img]
Czytaj dalej