idiotyczny pomysł radnych

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #59610

  marta75

  Mimo, ze dotyczyło by mnie to jestem zdumiona głupotą naszych radnych.
  Przecież w większości kobiety nie mają dzieci z powodu strachu przed utratą pracy. Dostaną 5 tys i co dalej? Nie mówię już o osobach, które nie myślą w tych kategoriach i zaikasują pieniądze na wódeczkę a za jakiś czas biedne dzieciaki wylądują na utrzymani państwa.
  Szkoda gadać 🙁

  Marta, Nela i Ktoś

  #761217

  Anonim

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  o tym samym myslałam – o kobietach, które beda rodzic i oddawać dzieci za kase na wóde itp+

  Bruni i Filipek 20mcy!  #761218

  laminja

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  zgadzam się, że jest idiotyczny to by była ogromna suma, którą z pewnością można wydac lepiej – np. na dofinansowanie szpitali położniczo-ginekologicznych – żeby nie musiałay pobierać opłat np. za znieczulenie, albo na gotowe wyprawki dla potrzebujących czy inne tego typu rodzaje pomocy – nie ma nic gorszego niż dawanie kasy – która i tak nie poszłaby w większości przypadków na dziecko! O dobro dzieci można zadbać inaczej. Np. ściągając dobrych managerów do zarządzania placówkami medycznymi, żeby nie popadały w długi itd. Oj dużo mogłabym jeszcze tu wypisać pomysłów 😉

  Szymon

  #761219

  gosia

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  Tak to będzie fatalnie jak nieodpowiedni ludziska skasują tyle i urodzi się dziecko, które będzie im obojętne. Głupi pomysł

  Gosia i Artek

  #761220

  mamaala

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  to nie głupota tylko tzw „kiełbasa przedwyborcza” 🙁

  Aga i Ala (10.02.2003)

  #761221

  Anonim

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  Chociaż mnie to też dotyczy i przyznam, że kaska by się przydała, to uważam, że powinni wydłużyć urlop macierzyński, refundować badania parom nie mogącym mieć dziecka, refundować in vitro, dać kasę szpitalom, żeby opieka ginekologiczna państwowa była na lepszym poziomie.
  Ale jeśli ta ustawa wejdzie w takiej postaci to mam tylko nadzieję, że jakoś rozwiążą problem tych patologicznych rodzin, żeby domy dziecka się nie zapełniały niechcianymi dziećmi.

  Kasia+Filipek  #761222

  natinka

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  Ech………….tez jestem zdumiona głupotą 🙁

  Pozdrawiam

  Nati i Kamilka 05.04.04

  #761223

  kalcz

  Re: idiotyczny pomysł radnych

  Myślę tak jak wy, przecież te 5000 pomnożone przez wszystkie rodzące to straszna suma pieniędzy, którą można troszke inaczej ukierunkować a i tak osiągnąć zamierzony cel.
  Ja jestem jak najbardziej za polityką prorodzinną państwa
  (która teraz niestety mimo zapewnień jest gdzieś sobie daleko w lesie ) –
  ale prowadzoną w rozsądny sposób, a nie próbami przekupstwa z powodu zbliżających się wyborów…przepraszam ale ja to tak widzę.

  Tak jak napisała Laminja, jest wiele, wiele możliwości i wiele różnych pomysłów których sfinansowanie było by rozsądniejsze…ot chociażby dofinansowanie szkół rodzenia, żłobków, przedszkoli, możliwość odpisania sobie środków finansowych przeznaczonych na opiekę, od podatku…cała masa…ale nie – nasi politycy, postanowili dać do rączki gotóweczkę i uważają że załatwią sprawę

  Troszkę się rozpisałam, ale wyjątkowo drażnią mnie takie pomysły…

  Pozdrawiamy Kasia&Janek
  <img src=”http://foto.onet.pl/upload/30/28/_392798_n.jpg”>

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close