IncaPlay w Blue City – Warszawa

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #108805

  monia73

  Drogie Mamy,
  Zdecydowanie odradzam Inca Play w Blue City w Warszawie. Od kilku tygodni rozdawane były ulotki o tym, że organizowane są tam wakacje dla dzieci, zapewniają opiekę, zabawę, posiłki… za jedyne…(?) 59zł/ dzień. Sporo jak na kilka godzin, ale zdecydowałam się oddać tam dziecko, w końcu nikt nie ma ponad 2 miesięcy urlopu.. Zapisałam, podałam wszelkie swoje dane . Dzisiaj rano mąż zaprowadził tam naszą córcie i jakież było jego zdziwienie, kiedy wszystko było zamknięte, zero kartki, żadnej informacji itp. Co zrobić z dzieckiem, do pracy trzeba iść…… Na stronie internetowej Inca Play (po przeczytaniu o wakacjach od 27 czerwca:-) znalazłam małą informację, że …. „na pierwszy turnus tj.: 27/06/2011-01/07/2011 nie zebrała się odpowiednia liczba uczestników i w tym tygodniu Wakacje w Inca Play zostały odwołane”. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne prowadzenie biznesu i całkowity brak szacunku do swoich klientów. Skoro nie potrafili mnie poinformować o odwołanym turnusie, to jak zajmują się powierzonymi dziećmi…..? Nie dam zarobić tak nieodpowiedzialnej firmie.

  Pozdrawiam,
  Moni

  #4610901

  agnieszka-wojciechowska

  Szanowna Pani,

  Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Informacja była przekazywana wszystkim naszym klientom telefonicznie. Zgodnie z regulaminem, tak jak Pani zauważyła umieściliśmy ją również na naszej stronie internetowej.
  W celu prowadzenia dalszej rozmowy zapraszam do kontaktu.

  Agnieszka Wojciechowska
  [email]agnieszka.wojciechowska@incaplay.pl[/email]
  604-412-912  #4610902

  vegascompudoc

  General

  Hey I am new here. I’m sorry if this is the wrong place for this posting, but I was hoping someone on here on dziecko-info.rodzice.pl would be kind enough to help me in getting access to facebook.com from my job as it is firewalled. I am a computer tech intern. Just starting out. Any assistance would be a god send. Thank you in advance.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close