Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #30874

  martra

  Dziewczyny wiecie może po jakim czasie od porodu można zacząc ćwiczyć mięśnie brzucha ?,a moze znacie jakieś efektywne ćwiczenia żeby pozbyć się tych wałków,i rozciągniętej skóry na brzuchu. Ja popadam w jakieś doły patrząc na siebie , wydaje mi sie ze juz nigdy nie odzyskam figury z przed ciązy .Napiszcie jak pozbyłyście sie swoich brzuszków i jak długo to trwało.
  POZDRAWIAM:)

  MARTA Z EMILKIEM
  29/09/03

  #407888

  mamaalusia

  Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

  Brzuszek trochę jeszcze jest, ale to dlatego, iż ostatnio utyłam. Z obżarstwa oczywiście 😉 A po porodzie tak ładnie schudłam… I brzuszek sam się skurczył… Po 2 miesiącach ważyłam 55 kg!!! Polecam karmienie piersią (mam nadzieję, że karmisz!). Dziecko wysysa tłuszcz. To świetna metoda. Ale wiadomo – każdy organizm to sprawa indywidualna. Każdy chudnie czy tyje w innym tempie. Pozdrawiamy 🙂

  Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.  #407889

  jagoda

  Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

  Nic się nie martw masz jeszcze czas na pozbycie się brzuszka u nmie zajęło to całe 3 miesiące:) Ale teraz wyglądam jak przed ciążą i specjalnie nie ćwiczyłam – na aerobiku byłam dotąd 2 razy:)

  Basia z Jagódką (28.06.2003)

  #407890

  mausky

  Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

  Ja w tydzień straciłam 10 kg, a przytyłam w ciąży niecałe 14 kg. Wydaje mi się , że wpływ na to ma karmienie dziecka piersią i ciągły stres. Możesz wykonywac ćwiczenia Kegla, ponoć pomagają.

  Pozdrawiam

  Aneta i Tymek ur 19.10.2003

  #407891

  magducha

  Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

  Chyba jeszcze masz duuużo czasu. W końcu tę figurę traciłaś przez 9 miesięcy – zupełnie spokojnie możesz tak samo długo ją odzyskiwać. Nie forsuj się jeszcze, przecież dopiero urodziłaś! Teraz ciesz się dzidziusiem, to najważniejsze, kilogramy uciekną same jeśli: będziesz karmić piersią i nie jeść tłusto (ćwiczenia jak najbardziej, ale powolutku) Karmię Konrada już 7 miesięcy i ważę 10 kg mniej niż przed ciążą, ale chudnę bardzo wolniutko – mam nadzieję, że dzięki temu – trwale.

  Pozdrawiamy

  Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

  #407892

  renka

  Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

  Ja zaczelam cwiczenia okolo 4-5 tygodni po porodzie. Lekarz nie widzial przeciwwskazan. Mimo, ze efekty nie sa porazajace, lepiej sie czuje. Codziennie robie okolo 300 !!! brzuszkow.

  Renia i Jas (13.09.2003)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close