Kiedy najlepiej współżyć?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #49059

  maja25

  Moje cykle wynoszą mniej więcej 30 dni. Czasem 32 albo 29. Skok temperatury przypada zazwyczaj na 19 dc chociaż akurat w tym cyklu był to 20 dc. Kiedy najlepiej współżyć, dzień przed skokiem temp. czy 2 dni przed? Już raz byłam w ciąży ale straciłam moje maleństwo. Proszę podowiedzcie mi.
  Pozdrawiam
  MAgda

  #632355

  pzb

  Re: Kiedy najlepiej współżyć?

  poza temperaturą ważny jest śluz – kiedy jest rozciągliwy i przezroczysty jak surowe białko jajka, wtedy najlepiej współżyć. z temperaturką możesz się trochę oszukać, bo niektóre organizmy z opóźnieniem reagują na progesteron – a więc owu możesz mieć nie dzień przed wzrostem tempki, ale np. trzy dni. ja bym zastosowała metodę od 10 dc. do drugiego dnia po wzroście temperatury co dwa dni. albo nawet codziennie

  powodzenia!
  pzb  #632356

  mkkafe

  Re: Kiedy najlepiej współżyć?

  podpisuje sie pod postem PZB, ja bym zrobila tak samo.
  Poza tym musze Ci powiedziec ze moje cykle sa identyczne, tyle samo dni, w tym samym okresie owu z tym ze niestety teoretycznie bo czesto jej po prostu nie ma.

  Monika (6 cykl) i Agatka 4l

  #632357

  anaim

  Re: Kiedy najlepiej współżyć?

  Droga Madziu, kiedyś jak czytałam posty na Bocianie, bo też ktoś zadał pytanie ekspertowi, w które dni są najlepsze do poczęcia dziecka, a odpowiedź brzmiała: te w które się kochamy. Ta odp. troche mnie rozbawiła, ale też pomogła nabrać dystansu, i dzięki temu nie patrzę już na mego mężula jako na materiał genetyczny i staram się działać choć trzochę spontanicznie. A tak poważnie, to dziewczyny już Ci powiedziały jak jest dobrze i się podpisuję!!! Życze strzału w dziesiątkę.

  Ania

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close