krzesełko do karmienia-jakie???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #48930

  jazzmina

  Prosze pomozcie. Szukam krzesełka do karmienia. W temacie jestem zielona. Obilo mi sie o uszy Arti, Polack i Grapi-moze uzytkujecie takie? Podzielcie sie opiniami na ich tamat . Dzieki

  #631007

  barkus

  Re: krzesełko do karmienia-jakie???

  Nie znam wymienionych przez Ciebie- ja polecam Chicco mamma- niestety drogie, ale dla nas suuuper. „wykarmiło” Julkę, teraz służy Bartkowi- niekoniecznie do jedzenia:-))))Pozdrawiamy-
  Basia + Julia 17.04.2002 + Barti 21.10.2003  #631008

  magdzik

  Re: krzesełko do karmienia-jakie???

  Ja mam Brevi Pony, które:

  – składa sie i to bardzo łatwo.. Krzesełko i jakoś wiele miejsca nie zabrał.
  – Krzesełko jest ciężkawe i chyba by musi, bo jest przez to stabilne i mały wierciuszek nieprzewróci krzesełka. Al także staje opierając się o nie i sie nie przewraca sprzet. Odejść i pozostawić dziecko można i to spokojnie.
  – Tacka jest duża i wiele zabawek się na nią zmieści, jest także z progiem i ewentualne rozlane jedzenie można usunąć bez rozlania na podłogę. Ma też jedną zaletę, jedzeniem takca się nie farbuje.
  – Blat można łatwo zdemontować dzięki czemu utrzymanie krzesełka w czystości jest łatwiejsze.
  – Paska zabezpieczającego przed wypadnięciem nie używam, bo blat można na tyle podsunąć, że maluch nie ma szans na wyjscie.

  – jest jeden minus – brak kółek, bo krzesełko z dzieciem nabiera wagi, ale jakoś można sobie poradzić.

  Ogolnie jest fajny i polecam. Krzesełko tej formy cieszy się popularnością i bez problemu potem je się sprzeda na allegro.

  Pozdrawiamy,

  Magda i Albercik ur. 8.09.03

  #631009

  marta75

  Re: krzesełko do karmienia-jakie???

  Ja mam Alice firmy Arti . Uważam, że jest super jeżeli chodzi o porównanie funkcji i ceny. Ma regulowana wysokość, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dużą tackę i trzystopniowe ustawienie pozycji siedziska, kółka. Krzesełko składa się.Mankamentem jest dość trudna do zamontowania (po uprzednim zdjęciu) tacka ale może z czasem nabiorę wprawy.
  Kosztowało około 350 zł.Bardzo fajne jest również krzesełko Grapi Maxus – rozważała je jako alternatywę.

  Marta i Nela 04.01.2004

  #631010

  akanc

  Re: krzesełko do karmienia-jakie???

  My mamy Polaka i jesteśmy bardzo zadowoleni : ma duzą zdejmowaną tackę , pasy tylko w pasie więc niestety dziecko potrafi się z nich wyplątać chociaż moje djable wylazłoby pewnie i z pięciopunktowych, pięciostopniową regulację wysokości , zdejmowane obicie krzesełka łatwo można wyczyścić, kosztuje ok 370zł

  Ania i Mati (5.03.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close