Kupki? problem :(

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #84051

  miki1

  Sama nie wiem czy powinnam się martwić więc proszę o radę? Otóż z piątku na sobotę moja córcia dostała gorączki która utrzymywała się całą noc, do tego zrobiła w ciągu dnia dwie kupki nie bardzo żadkie ale nie takie jak na co dzień. W sobotę rano pojechaliśmy na pogotowie i pani doktor zaleciła dietę i leki (smecta, lakcid i przeciwgorączkowo panadol). Dieta trwała prawie trzy dni a gorączki nie było już w niedziele. W poniedziałek jadła już normalnie tyle że nie podawaliśmy jej deserów z surowych owoców tylko te ze słoika i we wtorek zrobiła już normalną kupkę. Ale wczoraj podałam jej deser z normalnych owoców i sok i dziś kupka była niefajna żadsza niż zwykle i o zabarwieniu zielonym. Nie wiem czy to od owoców, gorączki nie ma i zachowuje się normalnie ale trochę się martwię,czy powinnam udać się do lekarza?
  proszę o radę i pozdrawiam

  #1234245

  kaamisia

  Re: Kupki? problem 🙁

  chyba nie ma powodu do niepokoju.Co innego gdybu kupki były naprawdę często, ze śluzem. Czasem po owocach dziecko reaguje w taki sposób. Ja na twoim miejscu podawałabym małej lacidofil-prebiotyk w kapsułkach 2 razy na dobe po poł kapsułki-np do mleka przez jakiś tydz.. to przywroci równowagę jelitom które mogą jeszcze przez jakiś czas wracać do normy. Poza tym dawaj małej tarte jabłko zamiast słoiczków przez kilka dni.
  Pozdrowienia

  Kamila i Oskar  #1234246

  mata-hari

  Re: Kupki? problem 🙁

  Skoro po słoiczkach jest lepiej, to osobiście, na jakiś czas odstawiłabym te zwykłe. Poczekałabym, aż wszystko wróciłoby do normy i z normalnymi ewentualnie spróbowałabym za jakiś czas.

  Michaś 09.05.04

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close