Luteina a @

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #57523

  zosik11

  Dziewczyny sam już nie wiem co otym myślec…przez dziesięć dni brałam luteine na wywołanie @ i jak dostane miałam zacząc brac clo. Wczoraj dzwonię do mojego gina bo już cos zaczęło ze mnie lecieć a on mi na to że mam jeszcze czekac bo ma sie ze mnie porządnie lać ize to nie jest właściwa @. Dziś to samo co wczoraj czyli tak sobie. I już sama nie wiem czytak ma być… Powiedzcie mi jaką miałyście@ po luteinie? Obfitą czy raczej nie? A może jutro się zacznie?
  Dzięki za wszystkie posty
  Magda

  #736273

  zuzanna

  Re: Luteina a @

  obfita i to bardzo ale zdarzalo mis ie nawet 3 dni plamienia przed
  czekaj spokojnie jesli 4-5 dni bedzie tylko plamienia atakuj lekarza jeszcze raz

  23 cykl starań  #736274

  marti1

  Re: Luteina a @

  Zosik,

  Potwierdzam, powinna być obfita. Zwłaszcza Twój lekarz powinien wiedzieć jeżeli robił USG bo widział grubość endometrium. Im grubsze, tym obfitszy będzie okres. Zrób tak jak radzi Zuzanna…jutro lub pojutrze zadzwoń znowu jakby było skąpo.

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #736275

  zosik11

  Re: Luteina a @

  Dziewczyny dzięki za wasze posty. Tak jak poradziłyście poczekałam i dzis zadzwoniłam bo niewiele się zmieniło, a on mi kazał test zrobić….No już zupełnie zgłupiałam. Nie, to jest raczej niemożliwe zebym zafasolkowała ale dla świętego spokoju zatestuję. Jesli wynik będzie negatywny to od niedzielili zaczynam brać Clo. Trzymajcie kciuki!!!!
  Dzięki za wszystko
  Magda

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close