Odstawiłam Fenoterol

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #12389

  kropek

  W czwartek – 06.02(36,5 ty) lekarka kazała mi już odstaiwć fenoterol i brać 3x no-spę aby to nie był zbyt duży szok dla organizmu. Ale i tak był. Z wyluzowanego brzuszka zaczał się robić twardy kamień, ściaskało biedną dizdzię a mnie bolałao tak że nie mogłam się ruszyć. To już po 1 dniu bez prochów. Nie wytzymałam w końcu i łyknęłam znowu za co dostałam ochrzan od męża (ale poczułam się o niebo lepsiej) Teraz jadę na no-spie, ale brzuch twrdznieje baardzo często co mnie martwi bo przez to dizdizia mniej ruchliwa – i baardzo spokojna (co też teraz mnie martwi) Doszedł jeszcze ból w dolnej części pleców a zwłaszcza jak śpię – obłęd. Skurcze w nocy są nieraz b.bolesne, robi mi sięgorąco, nie mogę oddychać i sie budzę. Najbardzij mnie martwi to czy to częste twardnienie nie zaszkodzi mojemu maleństwu – ale jutro dzwonię do lekarza to się dowiem czy to noramlne objaw Hmmm to chyba tyle jak na razie co się dzieje w moim organizmie po odstawieniu prochów.

  Pozdrawiam Kasia i 37 tyg Paulinka.

  #191360

  ejva

  Re: Odstawiłam Fenoterol

  mnie dziś pierwszy raz zaczęły łapać skurcze w nocy i drętwieć ręce…niemiłe uczucie i mam nadzieję że często się nie będą pojawiać

  Ewa i Julia:)
  termin: 29.03.03  #191361

  lea

  Re: Odstawiłam Fenoterol

  Kasiu, prosze, napisz jak tylko będziesz wiedziała coś od lekarza albo jeśli cos się zmieni w Twoim stanie… I tak każda z nas pewnie ma odrębne reakcje, ale wiele z nas niedługo odstawia ten lek.. ja mam akurat mała dawkę… zdarzało mi się, szczególnie w czasie zatrucia, nie brać tego leku i w sumie nie czułam różnicy, jednak obawy są… A odstawiam już za kilka dni.
  Ciekawe, czy to nospa okazała się słabsza niż fenoterol, czy po porstu ogranizm przyzwyczajony do jednego leku, nie reaguje na drugi?
  Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej… Skurcze chyba dziecku nie szkodzą? Tak mi się wydaje…

  Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

  #191362

  lali

  Re: Odstawiłam Fenoterol

  to normalne i nie szkodzi dzidzi. Macica cwiczy przed porodem. Wczesniej byla wyciszona przez fenoterol, acha i wcale to nie musi oznaczac ze na dniach urodzisz,choc dzidzia jest juz duza i dojrzala,powodzenia!!

  LALI i Natalka(20.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close