okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #68342

  miska74

  dziewczyny, nie wiem, co to jest, wczoraj się schyliłam i nie mołam się odgiąć! Dosłownie po ścianach i wyjąc z bólu przyczłapałam do łóżka, poleżałam, trochę się poprawiło…wczoraj przez cały dzień i dzisiaj od rana boli, ale do wytrzymania…najgorzej jak wstaję z łóżka albo z krzesła, muszę to rozchodzić i robi się w miarę OK… masaż trochę pomaga, ale na krótko…czy to możliwe, żeby zaczęły mi się luzować jakieś kości? Jeżeli tak, to aż się boję co będzie dalej, przecież to dopiero środek 7 miesiąca! W ciąży z Piotrkiem w chyba miałam uciśnięty jakiś nerw, bo nie mogłam chodzić(ale to było zupełnie inne uczucie)-i to dopiero w 9 miesiącu! czy wy też tak może macie, a jeśli tak, to może macie jakieś sposoby?
  Pozdrawiamy

  Miśka, Piotruś 02.10.2003 i Córcia 30.09-1.10 2005

  #875894

  olasawadr

  Re: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

  A może coś z dyskiem masz?:/Dobrze pójść z czymś takim do ortopedy- może się okazać, że potrzebna jest rehabilitacja i częste masaże- kręgosłup bedzie musiał wytrzymać jeszcze większe obciążenie, więc lepiej teraz go podratować niż później. A jak masz tego typu problemy to żelatynki więcej jeść musisz, żeby zwiększyć ilość mazi stawowej- galaretki, kisielki, żelki..
  Pozdrawiam  #875895

  uo79

  Re: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

  Niestety ja mam podobny problem, ale najgorzej jest jak trochę wiecej postoje, pochodzę lub posiedzę noi w nocy czasami daje mi ból o sobie znać.
  Ja tez jestem drugi raz w ciąży ale teraz kręgosłup boli mnie gorzej niż przedtem. W środę idę do lekarza i dowiem się czy to jest normalne.
  Oprócz kregosłupa bolą mnie krzyże.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close