Pokoik dziecka

Mam małe pytanko.
Od kiedy wasze dzieci spały we własnym pokoiku?
My z mężusiem właśnie remontujemy pokoik specjalnie dla Majeczki. Myślimy że przez pierwsze 3 miesiące będzie z mami w sypialni ale później chcemy aby była ” u siebie”.
Jak myslicie niezakrótko (nie biorąc pod uwagę mojej wygody przy wstawaniu w nocy, na szczescie pokoik jest blisko).
A może macie jakieś uwagi co do samego urządzenia.

Paulina i Majeczka 9.X

3 odpowiedzi na pytanie: Pokoik dziecka

daga252003-08-10 12:05:03

Re: Pokoik dziecka

Powiem ci jak to było i jest u mnie. Śpie od samego początku z Zuziakiem w jednym wyrku. Jej łóżeczko stoi obok…. Pare razy ją tam kładłam w ciągu dnia, jak zasnęła. Przewijak, od razu powiem, lepiej sprawcie duży (żeby Majeczka była przodem, nie bokiem) albo zrezygnujcie na koszt przewijania na łóżku albo biurku. Komoda jak najbardziej, ciuszki będą się wysypywac na prawo i lewo, zapewniam cię I przyda się jakieś pudło na grzechotki, pluszaki i inne duperelki – ja już żałuję, że wcześniej nie kupiłam i teraz walają mi się po całym pokoju. A co do pokoiku ogólnie, to Zuziak ma w tym pokoju taki swój kącik. Stoi w nim łóżeczko, komoda i biurko do przewijania, a na ścianie zawiesiłam dwa plakaty z Kubusiem Puchatkiem w antyramach. Bardzo przytulny kącik w pokoju. Jeszcze chcę z niż pobyć ze 2 miesiace, potem Zuzek przejmie cały ten pokój, a ja zagrzeję miejsce w zorganizowanej szybko sypialni.

Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003

ola22003-08-10 13:34:19

Re: Pokoik dziecka

Asia spała w naszym pokoju 2 miesiące. Nigdy z nami w łóżku bo uważam że dziecko musi mieć swoje miejsce. Jej pokoik jest blisko naszego wieć zawsze szybko zdąze do niej przyleciec.

Ola i ta panna:

2003-08-10 20:15:55

Re: Pokoik dziecka

Jak dla mnie to za krótko. Ja założyłam, że na pewno będziemy w jednym pokoju do roku, ale skończyła już rok, a nam się nie chce przenosić. Lubię czuć, że jest blisko w nocy i myślę, że ona też lubi nas czuć. Poza tym nie ma nic piękniejszego, niż pobudka słowem “mama” z pięknym uśmiechem.

[i] Asia i Julia (12 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: Pokoik dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bliźniaki, trojaczki i …
PILNE! Jestem w ciąży czy to mogą byc bliźniaki?
Dziewczyny mam wielką prośbę. Przedwczoraj okazalo się, że jestem w ciąży. Z czego bardzo sie ciesze Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu Zrobiłam progesteron w 7 dniu po owulacji
Czytaj dalej
Dla starających się
pozdrowienia od Baby!
dziewczynki, dostalam wczoraj smsa od naszej ukochanej Baby, czyli Gosi z Leszna vel Rankingu, ktora baluje z mezem w Karpaczu, gdzie wypoczywaja, wyluzowuja sie, no i - mam nadzieje - pracuja
Czytaj dalej