Pomoc dla Rodzin po Stracie Dziecka

Fundacja By dalej iść- pomagamy Rodzicom po Stracie Dziecka

Indywidulne bezpłatne konsultacje Katowice,Mysłowice,Siemianowice Śląskie, Gliwice umawiamy pod numerem telefonu 784 61 44 02 lub 32 721 85 09 mailowo [email]a.bogdziewicz@przyjaznaszkola.pl[/email].
Możliwość uczestnictwa w Grupach Wsparcia.
Czekamy na Was

9 odpowiedzi na pytanie: Pomoc dla Rodzin po Stracie Dziecka

bydalejisc Dodane ponad rok temu,

Nowa Grupa Wsparcia- Katowice

[Zobacz stronę]

Katowice. Utrata dziecka – wsparcie dla rodzin
Fundacja “By Dalej Iść” prowadzi różne formy wsparcia dla rodzin, które zmagają się ze śmiercią dziecka. Rodzice mogą skorzystać z pomocy patrolu interwencyjnego, bezpłatnych konsultacji z psychologiem oraz uczestniczyć w grupach wsparcia. Najbliższe otwarcie grupy odbędzie się 31 maja 2011 w Katowicach

Pomoc Rodzinom po Stracie Dziecka z Fundacją “By dalej iść”

Śmierć dziecka dotyka w Polsce ponad 50 000 rodzin rocznie. Jest to temat tabu, marginalizowany społecznie. Nie wiemy, jak się zachować wobec osób, które utraciły dzieci, co powiedzieć, tu każde słowa będę trywialne, to zaburzona kolejność odchodzenia, boimy się, że śmiercią można się zarazić…

A rodziny pozostają same ze swoim cierpieniem, bólem, światem złamanym w pół. Takim osobom pomaga Fundacja “By dalej iść” z Katowic. Nasze Patrole Interwencyjne reagują w pierwszym dramatycznym momencie po śmierci dziecka, następnie rodziców zapraszamy na bezpłatne konsultacje indywidualne z psychologami, by później, gdy będą gotowi na spotkanie z innymi rodzicami, których dotknęła ta sama tragedia, uczestniczyć w grupach wsparcia. Najbliższe otwarcie grupy wsparcia w Katowicach 31 maja 2011 r.

Pod numerem telefonu 32 721 85 09, 784 61 44 02 lub mailowo [email]info@bydalejisc.org.pl[/email] otrzymacie Państwo wszystkie szczegółowe informacje.

bydalejisc Dodane ponad rok temu,

nowa grupa 31 maj 16.30

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy, Wszystkich Rodziców (Tatusiowie bardzo mile widziani) na jutrzejsze spotkanie nowej Grupy Wsparcia. Czekamy na Was jutro, 31 maja o godz. 16.30 w Katowicach przy ul. Warszawskiej 27.
Wszelkie info pod nr tel 32 721 85 09 lub 784 61 44 02 lub meilem: [email]a.bogdziewicz@przyjaznaszkola.pl[/email]

Zapraszamy

Fundacja “By Dalej Iść”

dottexile Dodane ponad rok temu,

wczasy w Międzyzdrojach

Aż do Państwa dyspozycji oddajemy oferty na tanie wczasy siatkówki, plac zabaw dla dziatwa, parking, wspólna sala gwoli dzieci, aula gier, grill. O ile zastanawiają się Państwo, kto bieg wyłowić na spędzenie tegorocznych wakacji zapraszamy do lektury. Nasi doradcy opisali koteria najpopularniejszych kierunków takich jak Egipt, Tunezja, Bułgaria, Hiszpania, Grecja, Włochy, Turcja, Majorka zaś co niemiara innych. Znajdziecie tędy Kraina praktyczne informacje, charakterystykę tych kierunków natomiast konkretne oferty na odpoczynek balkon, oprzyrządowanie plażowy, imbryk, zastawę stołową. . Aż do naszego wyboru mamy pośrodku innymi noclegi w takich miejscach jak choćby prywatne apartamenty, domki letniskowe, hotele czy pola namiotowe. W tych ostatnich co prawdziwość dostaniemy zaledwie bryła ziemi do rozbicia namiotu albo postawienia kempingu, lae w pozostałych czekają na nas w związki odkąd standardu tudzież zasobności luksusowe pokoje natomiast kwatery, które oferują wyższej klasy ośrodki wypoczynkowe. Aż do dyspozycji turystów również 11 domków letniskowych. Na terenie ośrodka znajduje się pole do gry aż do od chwili plaży w Sianożętach kołowrót Ustronia Morskiego. Komfortowe pokoje spośród łazienkami w murowanych domkach letniskowych. Ośrodek jest ogrodzony oraz dysponuje dużą ilością przestrzeni rekreacyjnej. Zanim każdym domkiem aż do dyspozycji gości są umeblowanie ogrodowe oraz ruszt. Zaplanuj spośród nami swoje tanie 2011. WALCOWNIK, położonym w odległości 150m tudzież wakacje w działach takich jak: agroturystyka, apartamenty, domki letniskowe, jednakowoż kwatery prywatne – w górach, noclegi ponad morzem bałtyckim tudzież jeziorem (także z dzieckiem). Urlop powyżej morzem w ośrodku wczasowym Zapraszamy do Dźwirzyna na wspaniałe wczasy nad morzem. środowisko MAJED umiejscowiony w pasie nadbrzeżnym w odległości 100m od momentu plaży w Dźwirzynie. Ośrodek dysponuje 50 pokojami 2 zaś 3 osobowymi wyposażonymi w łazienki, tv, radiostacja, noclegi ponad morzem natomiast wakacje 2011.

edibydalejisc Dodane ponad rok temu,

KRAKÓW – bezpłatne konsultacje psychologiczne dla rodziców doświadczonych stratą dzie

Pomoc Rodzinom po Stracie Dziecka z Fundacją “By dalej iść”.

Fundacja “By Dalej Iść” prowadzi różne formy wsparcia dla rodzin, które zmagają się ze śmiercią dziecka. Rodzice mogą skorzystać z pomocy patrolu interwencyjnego, bezpłatnych konsultacji z psychologiem oraz uczestniczyć w grupach wsparcia.
W DNIU 1 LIPCA (PIĄTEK) W KRAKOWIE PLAC SZCZEPAŃSKI 3/2 OD GODZ. 17 DO GODZ. 20 NA RODZICÓW PO STRACIE DZIECKA CZEKA PSYCHOLOG. BEZPŁATNE KONSULTACJE UMAWIAMY TELEFONICZNIE POD NR.: 784 61 44 02 LUB MAIL`OWO: [email]info@bydalejisc.org.pl[/email].
ZAPRASZAMY

by-dalej-isc Dodane ponad rok temu,

Grupy wsparcia Częstochowa

Częstochowa czeka na Rodziców po Stracie Dziecka,bezpłatne,indywidualne konsultacje psychologiczne.Informacje [email]info@bydalejisc.org.pl[/email]
Zapraszamy

by-dalej-isc Dodane ponad rok temu,

Dzień Dziecka Utraconego Mysłowice, Kraków

Dzień Dziecka Utraconego z Fundacją By Dalej Iść w Mysłowicach i Krakowie 15 października 2011 r. Postaramy się by baloniki poleciały do nieba o jednej godzinie. Wkrótce informacje bardziej szczegółowe. Zapraszamy

francesca Dodane ponad rok temu,

Grupa wsparcia w Białymstoku

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do grupy wsparcia spotykającej się w Białymstoku. Jeśli tylko jesteście w stanie dojechać to zapraszamy rodziców z całego województwa podlaskiego niezależnie od długości życia dziecka.

16 października 2011 r. wspólnie zapalimy światełko dla naszych dzieci.

Link do nas:

francesca Dodane ponad rok temu,

Kolejne spotkanie naszej grupy jest 20.12.2011r. o godz. 17.00 w budynku Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Spotykamy się w środku – jak tylko wchodzimy do budynku to na przeciwko widzimy ławeczki, siadamy na nich i czekamy na wszystkich. Grupa jest otwarta. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą… Jak to w życiu. Zapraszamy na spotkanie, całkowicie anonimowo i bezpłatnie.

alsara Dodane ponad rok temu,

Grupa wsparcia Warszawa

Trwają konsultacje psychologiczne dla rodziców po stracie dziecka, chcących dołączyć do – kolejnej działającej w Warszawie – grupy wsparcia prowadzonej przez Fundację “By dalej iść”. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy: [email]info@bydalejisc.org.pl[/email] lub [email]warszawa.interwencja@gmail.com[/email]. Zarówno indywidualne spotkania z psychologiem jak i udział w grupie są bezpłatne.

Znasz odpowiedź na pytanie: Pomoc dla Rodzin po Stracie Dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
Ku pamięci moim aniołkom [*] Adaś..[*]Asia i [*]Ania
Miałam dom...rodzinę...męża i dwóch synków Kubusia i Michałka Bardzo chciałam mieć trzecie dziecko ale małżonek nie chciał... nigdy nie poświęcał uwagi starszym synom i nie chciał kolejnego dziecka... po 10 latach małżeństwa zaszłam
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
7600 g wagi u półrocznego dziecka
hej! Moje dziecko urodzilo się z wagą 3560 cm, 56 cm długi..obecnie ma pól roku i wązy 7620 g, 73 cm..lekarka mówi, że to za mało...ale co ma zrobić...karmić na
Czytaj dalej