POMOCY nie chce bebilonu pepti

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #42517

  bajdusia

  Drogie mamy poradźcie mi jak mam wprowdzić to mleczko dla mojej córci. Niunia mało waży i trzeba ją już dokarmiać, do tego ma alergię pokarmową. Karmię ją cały czas piersią, za tydzień kończy 6 miesięcy. Pani alergolog powiedziała żeby na początek dać jej ze dwa razy dziennie kleik na bebilonie. Ja nie mam tyle mleczka żeby ściągnąć. Starcza na styk. Próbowałam dać jej to mleczko przez sen i mieszałam 2 :1 ze swoim pokarmem, ale nie chce go za nic. Może odrazu dać jej kleik na tym mleczku, a może sinlac by jej posmakował? Już sama nie wiem co robić? Drogie mamy pomóżcie. Jak ją przekonać do bebilonu. Dodam jeszcze, że próbowałam go podawać i butelką i łyżeczką. Tak i tak nie odpowiada.

  Asia i Wiktoria 26.09.03.

  #556495

  monikaapj

  Re: POMOCY nie chce bebilonu pepti

  o, jestem zdziwiona, u nas bebilon pepti jest przebojem w menu , no ale moze to po tym syfie-nutramigenie. Moze mała nie chce jesc nie tyle bebilonu, co kleiku (bo piszesz o kleiku na bebilonie)-u nas kleiki ryzowe też rzadko przechodzą. jeśłi problem jest z samym mlekiem, spróbuj może dosładzać jej herbatkami hippa (1 miarka od mleka na 100ml), u nas to pomogło, kiedy bacha nie chciała jeść nutramigenu

  Monika i Basia (22.09)  #556496

  anulawawa

  Re: POMOCY nie chce bebilonu pepti

  Kurcze…my tez na pepti od miesiąca ale u nas od pierwszego posmakowania zero problemów! Ale czytałam już tutaj posty, że niektóre maleństwa faktycznie nie akceptują tego smaku…..Musisz mieć super smaczne własne mleczko 🙂 Może próbuj z innymi proporcjami np. na początek tylko 1/3 pepti ?? Nic innego nie przychodzi mi do głowy….być może znajdziesz jakąś radę w starych postach – wiem że dziewczyny sporo pisały o pepti i nutramigenie…… powodzenia!

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #556497

  bajdusia

  Re: POMOCY nie chce bebilonu pepti

  Ona nie chce i samego mleka i z kleikiem ale spróbuję z herbatką hippa, zobaczymy może posmakuje. Dzięki. Świetne zdjęcie.

  Asia i Wiktoria 26.09.03.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close