poród w szpitalu gdzie pracuje lekarz prowadzący?

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #105648

  finia

  Tak z ciekawości pytam jakie były wasze decyzje w wyborze szpitala do porodu… czy naprawdę najważniejsze było to czy pracuje tam lekarz prowadzący?

  Ja mam za sobą dwa porody i rodziłam w szpitalu który wg mnie najlepiej zapewniał opiekę noworodkowi w razie jakichkolwiek kłopotów – to był mój priorytet… nawet przez myśl nie przeszło mi uzależniac decyzję w jakikolwiek sposób od tego gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę…a jak było u was?

  #3839776

  elewyna

  Ja to nawet nie wiem czy mój prowadzący pracuje w szpitalu..czy też pracował hehe ale chyba najważniejsze by zapewnić dobro dziecku i sobie. Natomiast pierwsze co powiedział mi mój prowadzący żeby wybrać najbliżej siebie jeśli nie rodzi się prywatnie.  #3839777

  mam

  Mój lekarz jest ordynatorem gdzie rodziłam, i jestesmy prawie jak rodzina czulam sie bezpiecznie chodząc do niego bo wiedzialam ze zapewni nam najlepszą opiekę a ciąży była podwyższonego ryzyka. Poza tym moja mama tam rodzila, szpital był po remoncie i ma jedna wspaniala pediatre ktora jest na telefon jak sie cos dzieje.

  Gdyby jednak moj lekarz nie byl w szpitalu kierowałabym sie opinia o szpitalu, warunkami w jakich się rodzi, i pediatra czy jest dobry.

  #3839778

  werbla

  pierwszą poród miałam w szpitalu gdzie pracuje mój lekarz i miałam go przy porodzie, wszystko sobie chwale, drugi poród był w całkiem inny miejscu niż poprzedni, ale z racji ratowania życia dziecka, tez jestem zadowolona, mimo, że byłam dla nich obca to potraktowali mnie z sercem

  Doble mama a Ty gdzie rodziłaś?

  #3839779

  bertolumia

  ja rodziłam w Wałbrzychu- miałam kawałek
  własnie dlatego tam bo mój gin kiedys tam pracowal a teraz jest zaprzyjaxniony z tym szpitalem
  czułam sie tam jakos tak „domowo”:)

  #3839780

  goooosia

  najpierw wybrałam szpital (chociaż wyboru wielkiego nie miałam;), bo w moim mieście wszystkie porodówki były mocno średnie – każda z innego powodu), ale ten miał dobrą opinię odnośnie opieki nad dziećmi i intensywną opiekę dla dzieci w razie problemów. później poszukałam w tym szpitalu dobrego lekarza i u niego prowadziłam ciążę.

  końcówkę ciąży spędziłam na patologii ze stanem przedrzucawkowym. po tym jak traktowali mnie tam niektórzy inni lekarze wiem, że moja lekarka byc może uratowała nam życie, a na pewno nie dopuściła do zagrożenia naszego życia.

  pewnie jeśli z ciążą nie ma problemów to nie jest najważniejszy czynnik, ja jednak nigdy bym nie zaryzykowała bycia anonimową w szpitalu….  #3839781

  corel

  Oboje dzieci prowadził mi lekarz, który pracował w szpitalu w którym rodziłam,
  obecnie zmienił miejce pracy, a ja juz nie planuję kolejnej ciąży, ale jakby co ze wzgledu na bardzo dobre doświadczenia z nim związane bez wahania zdecydowałabym się zmianę szpitala byle tylko rodzić pod opieką tego własnie lekarza,
  pozdrawiam.

  #3839782

  klucha

  w moim mieście dwa szpitale
  w tym jeden wtedy posiadał porodówkę
  więc wyboru nie miałam
  jedyny wybór to taki że chodziłam do lekarza, który pracował w szpitalu.
  I bardzo mi się przydał na porodówce

  #3839783

  yoko

  z moich doświadczen wynika, że zdecydowanie tak.

  #3839784

  brawurkot

  Finia przy obu moich chłopcach ciąże prowadził lekarz, który w szpitalu w ogóle nie pracował (tylko prywatnie) więc szukałam szpitala. który będzie najlepszy dla dzieci i dla mnie. Teraz po przeprowadzce do innego miasta mam dylemat… czy rodzić w szpitalu gdzie ordynatorem jest wujek męża (ale to 40km stąd) czy wybrać miejscowy szpital. Chyba zobaczę jeszcze jaki jest ten nowy gin, do którego mam chodzić- pracuje w miejscowym szpitalu… I poczytam opinie o szpitalach tu w okolicy. Ogólnie obecność prowadzącego lekarza nie jest dla mnie priorytetem.  #3839785

  koleta

  Rodziłam w szpitalu,w którym pracuje mój gin. I teraz też planuję rodzić w tym szpitalu (swoją drogą ja też się w nim urodziłam :Fiu fiu:). I najważniejsze mam do niego 15 minut spacerkiem na nogach :Hyhy:

  #3839786

  agatom

  Zamieszczone przez Finia
  Tak z ciekawości pytam jakie były wasze decyzje w wyborze szpitala do porodu… czy naprawdę najważniejsze było to czy pracuje tam lekarz prowadzący?

  Ja mam za sobą dwa porody i rodziłam w szpitalu który wg mnie najlepiej zapewniał opiekę noworodkowi w razie jakichkolwiek kłopotów – to był mój priorytet… nawet przez myśl nie przeszło mi uzależniac decyzję w jakikolwiek sposób od tego gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę…a jak było u was?

  nie, wybrałam szpital, który właśnie zapewniał bdb opiekę noworodkowi i w razie co miał najlepszy sprzęt..
  a że traf akurat chciał, że wybrałam lekarza, który właśnie w tym szpitalu pracował, co mnie bardzo ucieszyło i jak się później okazało całe szczęście, bo nie chcieli nas ze spzitala wypuścić, bo syn za mały według nich się urodził, gdyby nie wyjaśnienia mojego lekarza, że byłam pod jego opieką, że robił mi wszystkie badania, ze dziecko się rozwijało po prostu w swoim tempie, że ja chudzina byłam, więc niech nie oczekują, że 4 kg dziecko urodzę..
  gdyby nie to, to 7 dni by mnie trzymali :Boje się:  #3839787

  janetvip1

  rodzilam w szpitalu w ktorym pracowalmoj gin niestety bylna urlopie ale nawet niezadal sobie trudu zadzwonic do szpitala a wiedzial jak bardzo sie mecze.

  #3839788

  janetvip1

  dla mnie najwazniejsza byla aparatura dla dzidziusia naszczescie nie musialam z niej kozystac…..ani ja ani Oliwcia

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close