Styl życia a płodność

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #101262

  iltom

  Witam wszystkie Panie,
  Nie wiem czy Panie wiedzą, ale najnowsze badania dowodzą, że to co jemy również wpływa na owulację u kobiet, a co za tym idzie na czas oczekiwania na dziecko. Jeśli któraś z Was ma od ponad roku problemy z zajściem w ciążę np przez zaburzenia owulacji, a chciałaby wziąć udział w bezpłatnych badaniach prowadzonych przez UM w Poznaniu proszę o wiadomość na prive. Wyślę wszystkie niezbędne informacje i odpowiem na wszystkie pytania. Rekompensatą za udział w badaniach będą wyniki badań oraz zalecenia żywieniowe dla kobiet starających się o dziecko. Szczerze zapraszam do wzięcia udziału w badaniach.

  #2903043

  kwiatuszek

  chętnie wziełabym udział w takich badaniach, jakie warunki trzeba spełnić??:Cwaniak:  #2903044

  iltom

  Jednym słowem są to badania dla kobiet, które planują zajść w ciążę. Badania są przeznaczone dla dwóch grup kobiet. Pierwsza – jeśli ma Pani problem z zajściem w ciążę np. z powodu problemu z owulacją lub innego rodzaju – to badania są przeznaczone dla Pani. Bądź też jeslii planuje Pani ciążę (pierwszą lub kolejną) a do tej pory lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, które mogłyby wpłynąć na czas oczekiwania na potomstwo również może wziąć Pani w nich udział. Jeśli nadal będzie Pani zainteresowana to proszę o informacje – prześlę Pani szczegółowe dane o procedurze badań. Pozdrawiam seredcznie.

  #2903045

  kwiatuszek

  re

  Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych informacji dotyczących badan. Myslę , że należe do grupy grupy pierwszej , gdyz mam problemy z owulacją. Pozdrawiam:)

  #2903046

  iltom

  Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszymi badaniami. Wysłałam prywatną wiadomość do Pani ze szczegółami procedury badań. Upraszczając można powiedzieć, że zostanie Pani poproszona o wypełnienie ankiety oraz spisywanie przez okres 7 dni wszystkiego co Pani będzie pić i jeść. Ankietę wypełnia Pani w domu.Wykonane zostaną również podstawowe badania antropometryczne oraz dostanie Pani skierowanie na badania krwi. Rekompensatą za wzięcie udziału będą wyniki badań oraz zalecenia żywieniowe dla kobiet starających się zajść w ciążę, gdyż nasz sposób żywienia wpływa także na owulację. Badania są bezpłatne. Numer tel pod, którym można się zapisywać na badania, podałam w prywatnej wiadomości. Stacjonarny numer czynny w podanych godzinach, natomiast na komórkę można dzwonić o dowolnej porze. Mam nadzieję, że zdecyduje się Pani na wzięcie udziału w badaniach.
  Pozdrawiam serdecznie

  #2903047

  zinke

  Jestem na to żywym przykładem.przez 1,5 roku próbowałam zajśc w ciążę . Wszystkie wyniki były w porządku i u mnie i u M. W końcu się delikatnie mówiąc zdenerwowałam i żeby nie myśleć zaczęłam się odchudzać , siłownia , dieta itd itp, oczywiście zdrowo zaczęłam jeść,żadnych bzdurnych sztucznych suplementów. I w ciągu 5 miesięcy schudłam 10 kg i co najważniejsze zaszłam w upragnioną ciążę. Oczywiście sceptycznie podchodziłam do tego,ale wychodzi na to że dieta miała duży wpływ na mój organizm.[LEFT]P.s. Już zdążyłam przytyć:Wstyd:Pozdrawiam Wszystkie Foremki i powaznie podejdzcie do tego co jecie,jeśli macie problemy z zaciążeniem[/LEFT]

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close