Trzęsące się ręce

Dziewczyny, prosze poradźcie mi coś na mój ogromy problem.
Otóż pracuję w dużej kieleckiej firmie na stanowisku sekretarki. I moim problemem są wiecznie trzęsące się ręce a co za tym idzie …. (nie wiem jak to nazwać abyście mnie dobrze zrozumiały) stres przed “dzwoniącymi” filiżankami z kawą. Ten problem pojawia się u mnie za każdym razem, gdy do firmy przyjeżdżają z wizytą do szefa, zupełnie nieznani mi goście. Gdy tylko pojawi się jakiś gość – OD RAZU ogarnia mnie stres, paraliżujący mnie do tego stopnia, że nie dam rady unieść filiżanki z kawą. Ręce trzęsą mi się przeraźliwie. Łyżeczka zaczyna niesamowicie głośno dzwonić o spodek. A na samą myśl o dzwoniących filiżankach, ręce zaczynają dygotać ze zdwojoną siłą. W żaden sposób nie potrafię nad sobą zapanować. Wiem, że to bardzo brzydko wyglada. Poradźcie co robić?? Jak sie wyluzować, a może gdzie sie leczyć??
A moze powinnam zrezygnować pracy na stanowisku sekretarki??, czego bardzo bym nie chciała bo lubię to co robię a moją zmorą są te nieszczesne filiżanki z kawą.

Małgosia i Julcia (2000.12.08)

5 odpowiedzi na pytanie: Trzęsące się ręce

Dodane ponad rok temu,

Re: Trzęsące się ręce

może melisa? albo coś innego na uspokojenie… próbowałaś?

Kaśka z Natusią (prawie 16 miesięcy 🙂

Dodane ponad rok temu,

Re: Trzęsące się ręce

Sprobuj mikstury uspokajajacej- ziolowej SEDOMIX produkowanej w Rykach. Zawsze mi pomgala w stresowych sytuacjach! Z pracy nie powinnas rezygnowac!!!
Jola i Adrianek (prawie 3 latka) :o)

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: Trzęsące się ręce

Pod filiżanki a na spodeczek możesz kłaść takie specjalne papierowe serweteczki – wyglada to ładnie i estetycznie i nawet trzęsąca się filiżanka nie będzie dzwonić, a to może zmniejszy Twój stres;-)

Karolka i Przecinek (7.08.03)

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: Trzęsące się ręce

Doskonale Cię rozumiem. Spróbuj czegos ziołowego na uspokojenie tak jak dziewczyny radzą. Pomysł z serwetkami też niezły. Ja “stosowałam” trzymanie spodeczka jedną reką, a drugą filiżanki. Pomagało. A może taca… I na pewno nie skupiaj się na niesieniu tych filiżanek. Sama wiem, że to potęguje ‘strach’. Może myśl, gdzie na stole je ustawić. Oszukaj sama siebie i zajmij myśli czymś innym.

Olcia (06.01.2003)

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: Trzęsące się ręce

Wiem co masz na myśli, też mi się strasznie ręce trzęsły jak na studiach robiłam doświadczenie pod okiem profesora, nie mogłam przelać płynu z probówki do probówki tak mi dygotały 😉 A mogę Ci polecić tylko picie herbatki z melisy, która działa uspakajająco

Agus i Kamilek (24.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Trzęsące się ręce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Niejadek
Co zrobić z 14-miesięcznym niejadkiem? Może, któraś z mam to przechodziła i coś mi doradzi. Majka dotychczas jadła ładnie ale od jakiegoś czasu je coraz mniej a teraz właściwie wcale! Wieczorem, w
Czytaj dalej
Dla starających się
Pierwsze podejście
Kochane kobitki ogłaszam że dzisiejszy dzień zapoczątkował nasze starania o dzidzię. Wszystko zgodnie z Waszymi wskazuwkami, jaki znalazłam na forum. Nie liczę że od razu się uda, ale taka mała
Czytaj dalej