Trzęsące się ręce

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #21049

  margarita

  Dziewczyny, prosze poradźcie mi coś na mój ogromy problem.
  Otóż pracuję w dużej kieleckiej firmie na stanowisku sekretarki. I moim problemem są wiecznie trzęsące się ręce a co za tym idzie …. (nie wiem jak to nazwać abyście mnie dobrze zrozumiały) stres przed „dzwoniącymi” filiżankami z kawą. Ten problem pojawia się u mnie za każdym razem, gdy do firmy przyjeżdżają z wizytą do szefa, zupełnie nieznani mi goście. Gdy tylko pojawi się jakiś gość – OD RAZU ogarnia mnie stres, paraliżujący mnie do tego stopnia, że nie dam rady unieść filiżanki z kawą. Ręce trzęsą mi się przeraźliwie. Łyżeczka zaczyna niesamowicie głośno dzwonić o spodek. A na samą myśl o dzwoniących filiżankach, ręce zaczynają dygotać ze zdwojoną siłą. W żaden sposób nie potrafię nad sobą zapanować. Wiem, że to bardzo brzydko wyglada. Poradźcie co robić?? Jak sie wyluzować, a może gdzie sie leczyć??
  A moze powinnam zrezygnować pracy na stanowisku sekretarki??, czego bardzo bym nie chciała bo lubię to co robię a moją zmorą są te nieszczesne filiżanki z kawą.

  Małgosia i Julcia (2000.12.08)

  #290619

  Anonim

  Re: Trzęsące się ręce

  może melisa? albo coś innego na uspokojenie… próbowałaś?

  Kaśka z Natusią (prawie 16 miesięcy 🙂  #290620

  Anonim

  Re: Trzęsące się ręce

  Sprobuj mikstury uspokajajacej- ziolowej SEDOMIX produkowanej w Rykach. Zawsze mi pomgala w stresowych sytuacjach! Z pracy nie powinnas rezygnowac!!!
  Jola i Adrianek (prawie 3 latka) :o)

  #290621

  karolka

  Re: Trzęsące się ręce

  Pod filiżanki a na spodeczek możesz kłaść takie specjalne papierowe serweteczki – wyglada to ładnie i estetycznie i nawet trzęsąca się filiżanka nie będzie dzwonić, a to może zmniejszy Twój stres;-)

  Karolka i Przecinek (7.08.03)

  #290622

  cszynka

  Re: Trzęsące się ręce

  Doskonale Cię rozumiem. Spróbuj czegos ziołowego na uspokojenie tak jak dziewczyny radzą. Pomysł z serwetkami też niezły. Ja „stosowałam” trzymanie spodeczka jedną reką, a drugą filiżanki. Pomagało. A może taca… I na pewno nie skupiaj się na niesieniu tych filiżanek. Sama wiem, że to potęguje ‚strach’. Może myśl, gdzie na stole je ustawić. Oszukaj sama siebie i zajmij myśli czymś innym.

  Olcia (06.01.2003)

  #290623

  agus-25

  Re: Trzęsące się ręce

  Wiem co masz na myśli, też mi się strasznie ręce trzęsły jak na studiach robiłam doświadczenie pod okiem profesora, nie mogłam przelać płynu z probówki do probówki tak mi dygotały 😉 A mogę Ci polecić tylko picie herbatki z melisy, która działa uspakajająco

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close