TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Ten post pozostanie zapewne bez odzewu, ale co mi tam…

Może któraś z Was mi wyjaśni dlaczego Wasze wypowiedzi mają być odbierane jako żart, bo tak sobie założyłyście, ale tylko Wy o tym wiedziałyście, a odpowiedzi innych są idiotyczne, niesmaczne i obraźliwe?
Zamierzałyście tylko Wy sie trochę pokłócić i “poobrzucać” na Waszym forum, żeby się zrobiło weselej, ale jak ktoś się przyłączył i wypowiedział swoje zdanie to jest “idiotką, głupawą blondynką i młotkiem”?
Dlaczego ewidentne chamstwo, rzucanie obelgami, obrażanie wyzwiskami, robienie “oczka” do smoki o czerwoną kartkę przez jedną osobę (osobowo: komanczera z Lublina) traktujecie jako forumowy folklor (a’la Lepper, którego trzeba znosić, bo nie wiadomo co z nim zrobić), a parę słów prawdy, odmiennej jednakże od Waszych poglądów, uznajecie za obrażanie Was?
Same, jak to już ktoś napisał, włożyłyście kij w mrowisko, wysyłając nasze pierworodne do psychoanalityka i ja o to nie mam prawa się obrażać, bo to, kurczę, Wasz żart Prima Aprilisowy! Cholera, ale jestem naiwna i do tego chamska!
Obraziłam jedną z Was, bo napisałam, że czyta i opiera swoje poglądy na badaniach opublikowanych w szmatławcu, a na dodatek obraziłam nianię, która “jest jak babcia”, nazywając ją obcą osobą, tudzież babą.
Jeśli chciałyście siać ferment i się “pokłócić między sobą”, to trzeba było to zrobić na swoim wątku jedno- i dwulatków, a nie tutaj. Chciałyście mieć swój kącik, to po co tutaj uprzykrzacie ludziom życie swoimi “żartami”? Może dorośniemy to Waszego poziomu poczucia humoru jak nam dzieci trochę podrosną, wtedy też sobie z Was pożartujemy.

PS. Do komanczery z Lublina:
“A przesadziła Redford, która się zmyła, bo co argumentów jej zabrakło??? ”
Argumenty mi się nie skończyły, ale cóż one znaczą przy Twoim poziomie dyskusji? Liczą się tylko co bardziej soczyste przekleństwa, a to już niestety nie moja liga.

“.taaaaaaaaaaaa najlepiej zniknać!!!”
Nie zniknęłam z Twojego forum niestety, tylko z życia Twojej psiapsiułki Katarzynki, co wyjdzie mi na pewno na dobre, jak każdemu kto zszedł Wam z drogi.

“Do gardeł to ja jeszcze nikomu nie skakałam, ale chyba zacznę juz niedługo i to od Ciebie!!!”
Przypomnij sobie post EwkiM (sic!) o jej drugim dziecku, które jest krnąbrne, uparte, rzuca w mamę jedzeniem i odpowiedź Anastazji oraz Twoją obronę uciśnionej Ewy. Tam też leciały w Anastazję “taborety”.

I mogłabym tak długo, ale akurat na Ciebie nie warto tracić czasu i palców…

Do Katarzynki:

Nie było moim nadrzędnym celem obrażanie Cię. Odpowiedziałam tylko ostro na Twoją sugestię zbierania pieniędzy na psychoanalityka dla mojego dziecka, ponieważ zamierzam dać mu rodzeństwo. A to, co Ty uznałaś za obrażanie Ciebie… No cóż, zauważ, że ja napisałam o niemożności posiadania dziecka w późnym wieku w cudzysłowie, bo wg mnie nie jest on przeszkodą (znam kobiety, które w Twoim wieku mają dopiero pierwsze dziecko), ale widzę, że Ty masz jakieś kompleksy na tym punkcie i stąd ta cała awantura.

“z założenie w tej dyskusji miały wziąć udział tylko 3 zainteresowane osoby.”
Nie wiedziałam, że to forum jest z założenia przeznaczone tylko dla trzech osób. Trzeba było zaznaczyć na samym początku, że w tym poście chcecie się we trójkę pokłócić dla nabrania “świeżego powietrza” i wtedy nie traciłabym czasu na Wasze głupoty.

Przeprosiłam Cię, ale widzę, ze niepotrzebnie, bo nie docierają do Ciebie, jak i do Twojej koleżanki z Lublina, żadne argumenty. Wolisz dalej zgrywać urażoną damę i wykluczać kolejne osoby z Waszego forum (na szczęście nie Wy o tym decydujecie, bo wtedy chyba zostałybyście tutaj same oraz parę osób pretendujących do członkostwa w Waszym klubie), zamiast przyznać, że żart był z gatunku niesmacznych i jako osoba o jakiejś tam inteligencji mogłaś się spodziewać po takim poście ataków na swoją osobę. A jeśli to nie Ty byłaś jego pomysłodawcą, to możesz tylko podziękować swoim psiapsiułkom za podpuchę.


Kasia i Maciek 25.04.2003

6 odpowiedzi na pytanie: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

miroslawa Dodane ponad rok temu,

Re: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Chciałabym podzielić się taką myślą, że nietrafiony żart poróżnił niepotrzebnie niektóre Mamy. Zgadzam się z Redford w większości wniosków. Uważam jednak, że zamierzenia miałyście dobre tylko żart po prostu nie wyszedł. Nie kłóćcie się drogie Mamy bo jesteśmy tu dobrowolnie i żeby sobie pomagać. Całą ta sytuacja jest niezdrowa i niesmaczna. Po prostu zapomnijmy o całej sprawie, pozdrawiam serdecznie obie zwaśnione strony.

Mirosława i Oliwier (09.10.2003)

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Redford, zgadzam sie z Tobą w większości.
Pozdrawiam serdecznie

Monika i Basia (22.09)

jusi22 Dodane ponad rok temu,

Re: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Nie było mnie tu jakiś czas, wchodze dziś a tu błoto po forum lata! I to o co poszło? o idiotyczny żart,który pomimo zaprzeczeń współautorek,miał od początku na celu wywołanie awantury!!!! Gdyby taki “żart” wymyślił ktoś inny to prawdopodobnie więcej na tym forum nie pojawiłby się, ale Wam koleżanki z tzw.TWA nic nie można powiedzieć a nie daj Boże zarzucić, zachowujecie się jakby chronił Was inmunitet, a niby z jakiej okazji,co? Czy ja jestem gorsza, albo Redfort,która według mnie wyraziła swoje zdanie najkulturalniej, czego nie można powiedziec po pełnych agresji postach Komanczery czy Katarzynki! Myślałam,że jesteście poważnymi kobietami a okazałyście sie żądnymi “mięsa” awanturnicami.
Właśnie dzięki TWA wiele osób opuszcza forum,nie zdziwcie sie gdy kiedyś zostaniecie na nim same.A może o to właśnie Wam chodzi?!


Jusi i Milenka ur.27.05.03.

kaska Dodane ponad rok temu,

Re: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Prawda !!!!!!!!!!

Kaska i Nadia 10 m

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: nie opuszczajmy forum!

Dziewczyny, proszę, nie opuszczajmy forum!! Jest ono tak samo Redford, moje i kazdej z nas, jak i wspomnianych koleżanek!
Ja tam nigdzie nie idę, dobrze mi tu od ponad roku i zostanę choćby nie wiem co!

Monika i Basia (22.09)

sprezynka Dodane ponad rok temu,

Re: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy

Redford, na Twoim miejscu nie przejmowałabym się zbytnio tym zdarzeniem. Fakty mówią same za siebie, nie musisz nic tłumaczyć. Ci, co mają trochę zdrowego rozsądku zrozumieli a reszta…mnie by na takim zdaniu raczej nie zależało.
A tak w ogóle, to …”Redford musi odejść!!!”….niczym Balcerowicz, hehe. Jesteś górą! Pozdrowienia!!!

Sprezynka i Poleńka (05/12/2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: TWA, wytłumaczcie mi parę rzeczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
tak, jestem nawiedzona
cukier (sacharoza) jest trucizną MOIM zdaniem podawanie dzieciom cukru jest równoznaczne z częstowaniem ich np. papierosami jeśli nie gorsze próchnica, nadciśnienie, miażdzyca, otyłość, choroba wieńcowa a prawdopodobnie również rak - to część ubocznej
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Wirus Rata (nie wiem czy tak sie to pisze)
W piątek rano miałam jechać na służbowy wyjazd. Na trzy dni. W czawrtek już spakowana ucałowałam Natalkę (rano wyjezdżałam wcześnie). A po pierwszej w nocy sie zaczęło. Natalia obudziła sie z
Czytaj dalej