usg a stan łożyska

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #51515

  milkaw

  Witam,
  mam pytanie dotyczące usg. Miałam ostatne usg w 20tc, lekarz nic nie wspomniał o łożysku. Dowiedziałam się , że powinien podać w jakim jest stanie tzn. podać stopień dojrzałości. Podobno łożyska może sie zestarzeć bardzo wcześnie i trzeba to monitorować, myślałam ,że takie stopień dojrzałości sprawdza się w ostatnim usg. Przede mną niebawem usg, będę w 36tc (teraz to 34) i nie wiem czy zwrócić na to uwagę lekarzowi?Jak to było (jest) u Was? Może niepotrzebnie się martwie?
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi,

  Miłkaw+wrześniowy chłopczyk

  miłkaw

  #661550

  frida

  Re: usg a stan łożyska

  Ja dopiero przy ostatnim badaniu (38tc) dowiedziałam się w jakim stanie jest łożysko 🙂 Ale nie wiem jak to powinno wyglądać prawidłowo. Myślę, że jeśli wybierasz się na USG to spokojnie możesz o to zapytać lekarza – po to jest żeby odpowiadać na wszystkie pytania .
  Pozdrawiam
  Monika  #661551

  asiulek

  Re: usg a stan łożyska

  Mi podano stopień dojrzalosci lożyska na usg polowkowym, na nastepnym rowniez (robione w zypelnie innej firmie, u innego lek.) Jesli lek zapomnial to nalezy przypomniec i juz. Mi zapomnial na polowkowym zbadac szyjke i ja tez zapomnialam z emocji. Przy nastepnych – pierwsze slowa to byly prosze zbadac szyjke:))

  Asia,Jeremi i fasolcia 5.11

  #661552

  devilry

  Re: usg a stan łożyska

  U mnie Gin podal stan lozyska (I stopien dojrzalosci) na badaniu usg w 19tc, wczoraj na 24 tez mi podal.

  Jesli masz pytania nie powinno sie wogole zastanawiac czy je zadac czy nie !! Koniecznie zawsze mow co Ci serce dyktuje !!

  Rybcia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close