Zatkany kanalik c.d.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #33837

  yoasiab

  Hej dziewczyny. Dzięki jeszcze raz za wszystkie rady. Jutro jadę znów do okulisty, który podobno jest zdania, że i tak tego zabiegu nie zrobiłby wcześniej. On czeka do ok roku i robi to pod narkozą. Bez zabiegu raczej się nie obędzie, bo oczko Ali cały czas łzawi i ropieje. czy ktoś wie, jak maluch znosi narkozę? Lekarz uspokaja mnie, że to dawka niewielka i dostosowana do wieku i wagi. Czy ja będę z Alą w szpitalu??? czy raczej od razu po zabiegu nas wypuszczą do domu????

  Aśka mama 10m Alicji

  #444885

  dorota27

  Re: Zatkany kanalik c.d.

  pislay tu kiedys mamy z tym problemem ..ze ponoc lepsza w tym przypadku narkoza..niz stres i bol jaki dziecko przezywa podczas tego zabiegu…
  pozd

  claudia / pol roczku/  #444886

  aja

  Re: Zatkany kanalik c.d.

  Miałam podobny problem. Agatce bardzo ropiało oczko. Mieszkam na Śląski i lekarka powiedziała, że musze czekać do 6 – 7 miesiąca. Dowiedziałam się, że jest to w tym wieku b. duży stres dla dziecka. Pojechałam, więc do mojej mamy do Opola i bez problemu zrobiono zabieg. Wręcz lekarka powiedziała, że im wcześniej tym lepiej. Zabieg trwał jakieś 5 minut, było trochę płaczu i tyle wszystkiego. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam. Agatka ma teraz śliczne oczko i żadnego urazu po zabiegu, już nie pamięta.

  Madzia (Aja) + Agatka (05.09.2003)

  #444887

  yoasiab

  Re: Zatkany kanalik c.d.

  dzięki za wiadomości. ja właśnie strasznie to przezywam, bo Ala ma juz 11 miesiecy. zabieg am byc dopiero w styczniu i pod anrkoza.

  Aśka i Alicja (18.01.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close