Zlobek – jakie jest Wasze zdanie?..

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #60465

  asiag

  czy jest az tak zly jak sie ogolnie mowi? Z drugiej strony przeciez opiekunka jest z naszym dzieckiem sama zupelnie i nie wiadomo co z nim robi .. czy jej nerwy nie ponosza itd… a w zlobku wiadomo ze nic takiego sie nie dzieje …
  AsiaG

  #770977

  Anonim

  Re: Zlobek – jakie jest Wasze zdanie?..

  My mamy doświadczenie z prywatnym żlobkiem. Marta chodziła do niego 3 miesiące. Ogólnie super, dla córki, jak i dla mnie. Bardzo interesujące zajęcia, Marta bardzo bużo nauczyła się tam nowych rzeczy, rytmika, wyklejanie, rysowanie itp. Gotowanie specjalne dla niej bo jest alegikiem. Co tu dużo mówić :rewelacja, Marta bardzo lubiła babki z jej grupy, czaem nawet nie chciała iść do domu:)))
  Ale……. Z tym musi liczyć się każda mama. Wiadomo, że dzieci w żłobku często są zakatarzone, pokasłują itd. Zarazków i bakterii od groma. Niestety moja Marta alergik, odporność obniżona i już po tygodniu od pierwszego razu złapała infekcję, a potem było już coraz gorzej. Nie było miesiąca bez antyboityku. Najgorzej było już na końcu, dorobiła się zapalenia jamy ustnej i zapalenia płuc.
  MUSIAŁAM zrezygnować ze złobka z wielkim bółem, dla zdrowia Marty , ale po cichu liczę że póżną wiosna tam wrócimy…

  Marta 18m-cy

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close