Krzysztof Porowski – ile dzieci ma tajemniczy partner Caroline Derpienski? Stanowski ujawnia prawdę o parze

O influencerce Caroline Derpienski ponownie zrobiło się bardzo głośno po tym, jak jej życiu postanowił przyjrzeć się bliżej Krzysztof Stanowski. W opublikowanym na Kanale Zero materiale dziennikarz ujawnił tożsamość jej partnera – “tajemniczego Jacka” i nakreślił również kilka faktów z jego przeszłości. W tle pojawia się nawet polityczny skandal. Kim jest partner Caroline Derpienski? Krzysztof Porowski – ile ma dzieci?

Krzysztof Porowski – ile ma dzieci “Tajemniczy Jack” od Caroline Derpienski?

W ramach najnowszego dziennikarskiego śledztwa Krzysztof Stanowski postanowił wziąć pod lupę niezwykle popularną w ostatnim czasie Caroline Derpienski. Influencerka słynie ze swojego luksusowego życia, o którym często opowiada i którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Kobieta przez długi czas utrzymywała, że jej partnerem jest pewien latynoski miliarder. Od dawna krążyły jednak plotki, że w rzeczywistości jest to pewien polski biznesmen.

W dwugodzinnym materiale, który ukazał się na Kanale Zero, Krzysztof Stanowski postanowił poświęcić kilka chwil również partnerowi Caroline Derpienski. Dziennikarz ujawnia, że “tajemniczy miliarder” to tak naprawdę biznesmen Krzysztof Porowski, którego nazwisko w latach 90. można było odnaleźć na listach najbogatszych Polaków.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez KrzysztofaStwierdził w materiale Krzysztof Stanowski

Tajemniczy Krzysztof jest sporo starszy od Caroline i doczekał się już trójki dzieci, a konkretnie córek – Anny, Ashley i Kelly.

Zobacz: Sławomir Mentzen – ile ma dzieci? Wybrał dla nich tradycyjne i piękne imiona, które ostatnio biją rekordy popularności

Krzysztof Stanowski ujawnia prawdę o partnerze Caroline Derpienski?

Krzysztof Stanowski w swoim materiale ujawnił również, że w 2000 roku Krzysztof Porowski został aresztowany przez UOP w sprawie wyłudzeń VAT i nieprawidłowości w ZUS, a także jako podejrzany w sprawie tzw. śląskiej aferze korupcyjnej. W areszcie spędził aż dwa lata, a cały proces toczył się przed sądem w sumie aż 7. W 2015 roku biznesmen usłyszał jednak wyrok uniewinniający, a państwo wypłaciło mu aż 4 miliony złotych odszkodowania.

Sprawdź też:

Źródła:
Noworodek, Rozrywka

Jak uspokoić płaczące dziecko?

Trafiłem dziś na film zatytułowany “A pediatrician shows you how to calm a crying baby”, czyli “Pediatra pokaże Ci jak uspokoić płaczące dziecko”. W jego opisie czytam, że pediatra, którego za...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo