Najbrzydsze suknie ślubne

Najbrzydsze suknie ślubne? To niemożliwe!

A jednak… Najbrzydsze suknie ślubne zdecydowanie wykraczają poza nasze wyobrażenia o tym, jak może wyglądać panna młoda. Owszem: są białe, często uszyto je nawet z typowych dla mody ślubnej koronek czy tiuli. Wrogiem kobiet, które w dniu swojego ślubu chcą wyglądać doskonale jest zdecydowanie nadmierna chęć wyróżnienia się i pogoń za trendami.

Najgorsze suknie ślubne z Pinteresta

Najgorsze i najbrzydsze suknie ślubne znalazłyśmy m.in. na Pintereście. Kreatywność panien młodych okazuje się nie mieć granic. I choć świadomość własnych walorów jest jak najbardziej godna pochwały, ich zbytnie eksponowanie bywa pułapką.
Nie wszystkie rady stylistek należy traktować dosłownie. Oczywiście dekolt w kształcie litery V pięknie wyeksponuje duży biust, ale warto zadbać o to, by rozcięcie nie było zbyt duże. W końcu ślub to elegancka uroczystość.

Coraz więcej par decyduje się też na tematyczne imprezy. W lato możesz skusić się na wesele w stylu hawajskim, ale włożenie białego kostiumu zostaw jednak na podróż poślubną. Choć poniższa stylizacja na pewno długo nie zostanie zapomniana przez gości, trudno rozpatrywać ją nawet w kontekście najbrzydszych sukni ślubnych… Do sukienki jest jej bowiem bardzo daleko!
I choć czasem w takich strojach oglądasz celebrytki na czerwonym dywanie, być może warto pozostawić noszenie ich właśnie gwiazdom?
Tym bardziej, że modne wycięcia i długość mini nie zawsze prezentują się tak, jak to sobie wymarzyłaś. I bywają przepustką do tego, by trafić na listę posiadaczek najbrzydszych sukni ślubnych świata.

W pogodni za trendami

Najbrzydsze suknie ślubne można też zobaczyć na pokazach znanych domów mody. Wydawałoby się, że wielcy projektanci nie powinni zaliczać spektakularnych wpadek, pamiętajmy jednak, że ich projekty nie zawsze można zaliczyć do sztuki użytkowej. Bo czy wyobrażacie sobie pierwszy taniec w tej sukience?
I o ile odsłaniając ciało nie należy popadać w przesadę, to powinnyście również uważać, by nie przegiąć też w drugą stronę. Jak już zauważyłyście, najgorsze suknie ślubne powstają często na skutek zwyczajnego braku umiaru…
Albo pogodni za trendami…
Bo choć zarówno koronki, przezroczystości, białe mankiety oraz kołnierzyki, jak i sukienki przypominające halki są niesamowicie modne, to po zebraniu tych wszystkich elementów w jedną całość mamy prosty przepis na spektakularną wpadkę. I nawet szykowne ażurowe wzory na tkaninie tu nie pomogą.
Podobnie jest w przypadku zbyt dosłownego realizowania marzeń o ślubie niczym z bajki i sukni księżniczki.
A waszym zdaniem, która “kreacja” wygrywa w konkursie na najgorsze suknie ślubne?

Sprawdź:  Sukienka na ślub cywilny

Dodaj komentarz

Porady Kulinarne
Zupy - mrożenie i pasteryzacja
Jestem wielką fanką zup, podobnie jak moja rodzina. Zupy są szybkie w przygotowaniu i wbrew pozorom bardzo proste. Idealnie uzupełniają codzienne menu. W przypadku małych rodzin jak nasza, gdyby nie
Czytaj dalej
Kołysanki
Jadą Misie
Kołysanka dla dzieci: Jadą Misie Jadą, jadą misie, tra la la la la, śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, przyjechały do lasu, narobiły hałasu, przyjechały do boru, narobiły rumoru. Jadą, jadą misie, tra la la la la, śmieją
Czytaj dalej
Suknie Ślubne
Suknia ślubna 2021
Jakie suknie ślubne są modne w 2021 roku? Moda męska, zwłaszcza ta elegancka, która obowiązuje na ślubie nie zmienia się tak często jak damska. Na szczęście w przypadku sukien ślubnych te
Czytaj dalej
Suknie Ślubne
Suknia ślubna z koronki
Suknia ślubna z koronki - klasycznie czy z pazurem? Przez dziesięciolecia suknia ślubna z koronki była jedną z najelegantszych opcji. Bogato zdobione sukienki księżniczki nie miały szans równać się z nią
Czytaj dalej
Suknie Ślubne
Suknie na poprawiny
Suknie na poprawiny: czy musi być elegancko? Suknie na poprawiny zazwyczaj podkreślają wyjątkowy charakter tego dnia. Poprawiny  są znacznie mniej formalną uroczystością niż sam ślub, ale podobnie jak on zdarzają się
Czytaj dalej
Suknie Ślubne
Suknia ślubna boho tej marki podbiła Pinterest!
Liczba pinezek z tą suknią ślubną boho robi wrażenie! Ta suknia ślubne boho od Grace Loves Lace jest chyba najczęściej udostępniana na tablicach Pinteresta. Jak często? 23 tysiące pinezek robi wrażenie!
Czytaj dalej