Prezent dla nauczyciela na koniec roku. Te pomysły to strzał w dziesiątkę!

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z tradycją tej okazji uczniowie wręczają nauczycielom kwiaty i drobne upominki w ramach podziękowania za cały rok ciężkiej pracy. Najbardziej wyjątkowe prezenty otrzymują wychowawcy, szczególnie jeśli w danym roku żegnają się już ze swoimi podopiecznymi, którzy opuszczają mury szkoły. Jeśli szukasz inspiracji na piękny prezent dla nauczyciela na koniec roku, to warto zajrzeć na naszą listę!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Wręczanie wychowawcom kwiatów i prezentów to nie tylko element szkolnej tradycji, ale przede wszystkim gest wdzięczności i wyjątkowy sposób na wyrażenie uznania za ich trud, cierpliwość i poświęcenie w pracy przez cały rok. Podarunek nie musi być specjalni wyszukany czy drogi, ale powinien być stosowny do okazji – świetnie sprawdzą się karty podarunkowe, vouchery czy zestawy kaw, herbat czy miodów. Jeśli dana klasa kończy już przygodę na tym etapie edukacji, można pomyśleć o bardziej okazałym prezentem.

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Bilety do teatru

Wieczór w teatrze to zawsze dobry pomysł, aby się zrelaksować po ciężkich i długich tygodniach wytężonej pracy. Dlatego bilety na konkretny spektakl lub voucher na ich zakup to świetny pomysł na prezent. Będzie również stosowny do okazji.


Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Voucher na masaż

Praca przy tablicy potrafi być bardzo wyczerpująca i obciążająca również fizycznie. Dlatego voucher na masaż to doskonały prezent na zakończenie roku. W trakcie profesjonalnego zabiegu można się nie tylko porządnie zrelaksować, ale także pozbyć uporczywych napięć mięśniowych i bólu. Profesjonalna opieka masażysty pozwala także na chwilę zapomnieć o zmartwieniach i troskach.


Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Zestaw herbat smakowych

Zestaw herbat smakowych to elegancki i sprawdzony prezent dla nauczyciela na koniec roku. Różnorodność smaków i aromatów pozwoli się chwilą relaksu po dniu pełnym wyzwań. Kto z nas nie marzy o kubku gorącej, pysznej herbaty pod koniec pracowitego dnia?

Zobacz: Koniec roku maturzystów 2024. Kiedy uczniowie poznają swoje oceny i przystąpią do egzaminów?

Jaki wybrać prezent dla nauczyciela na koniec roku?

Prezenty dla nauczycieli wcale nie muszą być specjalnie drogie czy wyszukane. Ciekawą propozycją będą także drobne, ale praktyczne upominki lub zabawne, personalizowane podarunki takie, np. kubki czy filiżanki z osobistą dedykacją, torby z napisami czy ramki ze zdjęciami.

Kubek termiczny

Kubek termiczny, który dobrze trzyma temperaturę kawy czy herbaty, to podstawowy atrybut każdego nauczyciela. To praktyczny i bardzo funkcjonalny prezent. Dzięki niemu można cieszyć się ulubioną herbatą lub kawą nawet podczas zajęć, w trakcie których dużo się dzieje i nie zawsze jest możliwość wypić gorący napój.


Pióro wieczne

Pióro wieczne to klasyczny i elegancki prezent dla nauczyciela. Jest to nie tylko praktyczny przedmiot, ale jednocześnie bardzo symboliczny gadżet, który będzie stanowił piękną pamiątkę na lata.


Personalizowana filiżanka

Personalizowana filiżanka to wyjątkowy i osobisty prezent, który może być idealnym podziękowaniem dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Na filiżance można dodać osobisty motyw – obrazek lub napis, np. “Dla najlepszej nauczycielki”. Każdego ranka, pijąc ulubiony napój, nauczyciel będzie mógł cieszyć się nie tylko jego smakiem, ale również miłymi wspomnieniami z pracy z uczniami.

Sprawdź też:

Gry i zabawy dla dzieci

LEGO matematyka: Ułamki na klockach LEGO

Jednym z punktów na mojej “Ojcowskiej Bucket List” jest zarażenie córki miłością do matematyki. Sporym sukcesem będzie brak jej niechęci do tego przedmiotu. Tak się złożyło, że trafiłem dziś na...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Intercyza

Intercyza jest umową przedmałżeńską regulującą stosunki majątkowe przyszłych małżonków. Dotyczy części majątku, którą małżonkowie wypracują po ślubie. Nie odnosi się natomiast do dochodów oraz rzeczy, które osoby te miały przed...

Czytaj dalej →
Atrakcje weselne

Prezenty dla gości weselnych

Coraz częściej Państwo Młodzi chcąc podziękować swoim gościom za przybycie na wesele i za dobrą zabawę ofiarowują im małe upominki. Jakie upominki dla gości weselnych? Prezentami dla gości zwykle są...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo