Przed seansem “Barbie” doszło do kłótni na sali. 22-latek zwrócił uwagę matce z dzieckiem

W ostatnich tygodniach sale kinowe podbija film “Barbie”. Produkcja z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych zgromadziła tłumy. Jak się okazuje, w niektórych miejscach doprowadziło to nawet do sprzeczek między widzami.

Greta Gerwig reżyserka filmu “Barbie” sukces mogła ogłosić już pierwszy weekend po premierze, kiedy to produkcja zarobiła 155 mln dolarów. Chętnych do obejrzenia losów kultowej lalki wciąż nie brakuje, a bilety w kinach wyprzedają się w mgnieniu oka. Niektórzy widzowie jednak jeszcze przed obejrzeniem filmu, mieli dość niemiłe przygody.

Sprawdź: Dziecko kradnie pieniądze rodzicom? Reakcja rodziców jest niezwykle ważna

22-latek pokłócił się z matką i dzieckiem przed seansem “Barbie”. Poszło o miejsca

Sale pękają w szwach, więc większość widzów nie zwleka do ostatniej chwili z zakupem biletu na seans. Pewna matka, która chciała zabrać na film córkę, kupiła dwa ostatnie. Miejsca znajdowały się jednak w innych rzędach. Postanowiła więc zająć inne fotele na sali, licząc, że nikt się nie zorientuje. Były to miejsca 22-latka i jego dziewczyny, który całą sprawę postanowił opisać na forum. Jak donosi portal parenting.pl., kobieta zapytała go, czy mogą się zamienić, aby ta siedziała przy córce. 22-latek nie zgodził się. Matka w końcu wstała z jego miejsca, ale stwierdziła, że mężczyzna jest niekulturalny.

Na początku nie myślałem, że zrobiłem coś złego. Zapłaciłem za te miejsca, a kobieta kupiła bilety, wiedząc, że nie będzie mogła usiąść z córką. Teraz zaczynam się trochę źle czuć przez to, co powiedziała.

– wyznał we wpisie. Większość internautów stanęła jednak po jego stronie, stwierdzając, że kobieta mogła po prostu kupić bilety na późniejszy seans.

Sprawdź: Mąż wybrał wyjątkowe imię dla dziecka. Żona dowiedziała się, skąd czerpał inspirację, i spakowała walizki

To niejedyny incydent na “Barbie” w ostatnim czasie. Doszło nawet do bójki

20 lipca w jednym z kin w San Paulo doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy dwoma kobietami. Jedna z nich w czasie seansu pozwoliła córce oglądać YouTube’a, co zakłócało oglądanie innym widzom. Gdy już podczas napisów końcowych zdenerwowana kobieta postanowiła matce zwrócić uwagę, ta podeszła do niej i popchnęła ją na krzesła. Kobieta natychmiast wstała i próbowała jej oddać… butem. Pani w różowej marynarce sprawę zgłosiła na policję, a jednocześnie zaznaczyła, że “Barbie” jest dla widzów powyżej 12. roku życia, więc dziecka w ogóle nie powinno być na sali.

Sprawdź: Przywiązała córkę do ławki, żeby móc spokojnie grillować. “Nie widzę w tym nic złego”

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo