Mąż wybrał wyjątkowe imię dla dziecka. Żona dowiedziała się, skąd czerpał inspirację, i spakowała walizki

Rozmowa na temat wyboru imienia dla dziecka nie skończyła się zbyt dobrze dla pewnej pary. Początkowo żona był zachwycona imieniem wybranym przez męża. Do czasu. Gdy dowiedziała się, skąd czerpał inspirację, natychmiast spakowała walizki i postanowiła się wyprowadzić.

Żonie podobało się wybrane przez męża imię dla dziecka. Do czasu

Wybór imienia dla dziecka potrafi mocno poróżnić nawet zgodą rodzinę, a czasami staje się nawet przyczyną rozłamów w rodzinie. Boleśnie przekonała się o tym pewna para, dla których rozmowa o imieniu zakończyła się totalną awanturą. Portal edziecko przytacza historię pewnej kobiety, która postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami na forum Reddit.com.

Imię dla mającej przyjść na świat córki pary wybrał mąż. Kobieta początkowo była zachwycona pomysłem partnera, ponieważ propozycja wydała jej się wyjątkowa i bardzo przypadła jej do gustu. Córka miała dostać imię Esther. Niestety plan nie wypalił, ponieważ żona dowiedziała się, skąd jej mąż wziął inspirację.

Zobacz: To magiczne imię dla dziewczynki robiło furorę 70 lat temu. Hit z lat 50. znów zyskuje na popularności. Oznacza “prawdę i szlachetność”

Kobieta wyprowadziła się z domu

Kobieta dowiedziała się, że imię Esther nosi także była partnerka jej męża. Ta informacja wyprowadziła ją z równowagi na tyle, że natychmiast postanowiła się spakować i wyprowadzić do swojej matki. Poczuła się oszukana i mimo że utrzymuje kontakt z mężem, to jest on znacznie ograniczony. Kobieta dalej mieszka u matki, ale próbuje dogadać się z partnerem i pogodzić dla dobra dziecka.

Sprawdź też:

Źródła:
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo