Zagadkowa śmierć małżeństwa z Kiełpina. Co stało się przyczyną makabry?

Do prawdziwie makabrycznego odkrycia doszło w ostatnich dniach w podwarszawskim Kiełpinie, niedaleko Łomianek. W jednym z domów znalezione zostały zwłoki w zaawansowanym stadium rozkładu. Szybko okazało się, że ciała należą do zamieszkałego tam małżeństwa – 42-latki i 50-latka. Dotychczas niestety nie udało się ustalić przebiegu wydarzeń, nie wiadomo więc, dlaczego kobieta i mężczyzna zginęli. Policja zatrzymała syna pary, a teraz funkcjonariusze ustalą, gdzie przebywał 15-latek i czy rzeczywiście mieszkał ze zwłokami rodziców. Zagadkowa śmierć małżeństwa z Kiełpina wstrząsnęła mieszkańcami miejscowości.

Zagadkowa śmierć małżeństwa z Kiełpina

W poniedziałek 8 sierpnia, w jednym z domów w Kiełpinie pod Warszawą, policja ujawniła ciała dwójki osób 42-letniej kobiety i 50-letniego mężczyzny. Według niepotwierdzonych informacji zwłoki były już w znacznym stanie rozkładu, ale szybko ustalono, że zmarli to małżeństwo zamieszkujące posesję.

Makabrycznego odkrycia miał dokonać ojciec zmarłego mężczyzny. Zaniepokojony brakiem kontaktu z synem i synową, którzy nie odzywali się przez niemal dwa tygodnie, zdecydował, że osobiście sprawdzi, co się z nimi dzieje i czy wszystko w porządku. Po wejściu do domu miał go ponoć uderzyć odór rozkładających się ciał. Od razu wezwał na miejsce służby, które przystąpiły do zabezpieczenia miejsca zdarzenie i wszystkich niezbędnych czynności.

Na terenie posesji nie było jednak 15-letniego syna pary, który wkrótce po odkryciu zwłok miał zostać zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Zobacz: Tragiczny wypadek przeżyło tylko roczne dziecko. W wyniku zdarzenia maluch stracił całą rodzinę

Nowe ustalenia prokuratury. Czy 15-latek mieszkał ze zwłokami rodziców?

Nastoletni syn małżeństwa – według nieoficjalnych informacji – miał już złożyć zeznania i aktualnie przebywa w izbie dziecka. Funkcjonariusze ani prokuratura nie ujawniają jednak, co dokładnie przekazał im 15-latek. Nie wiadomo więc, gdzie przebywał w czasie, gdy jego rodzice już nie żyli. Nieoficjalni informatorzy twierdzą, że według chłopca rodzice zmarli nagle, a on sam nie miał z ich śmiercią nic wspólnego. Trudno jednak powiedzieć, na ile można uznać te doniesienia za wiarygodne.

Wiadomo na pewno, że w czwartkowy poranek odbyła się sekcja zwłok małżeństwa, która powinna dokładnie ustalić przyczynę zgonu. Na razie jednak prokuratura nie ujawnia wyników.

Sekcje zwłok zostały przeprowadzone w czwartek rano. Prokuratura na obecnym etapie nie przekazuje wstępnych wyników.Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, cytat za tvn24.pl

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Zdrowie dziecka, Newsy

To OSPA? NIE PODAWAJ Ibuprofenu!

Ibuprofen i Patracetamol to leki, po które sięgasz odruchowo, gdy dziecko ma gorączkę? Uważaj! Lekarstwa na bazie Ibuprofenu mogą być bardzo niebezpieczne podczas Ospy! Przekonała się o tym Hayley Lyons....

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Zaręczyny, oświadczyny i zmówiny

Czym są zaręczyny? Zmówiny przedślubne to spotkanie, na którym rodziny przyszłego małżeństwa omawiają szczegóły dotyczące m.in: terminu ślubu, wesela i spraw majątkowych. Uzgadniają pomiędzy sobą kwestie dotyczące przyszłego małżeństwa. Gdzie są...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general