13-08-2012 Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych"

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 33)
  • Autor
    Wpisy

koleta

Zdrowie Wszystkich Leworęcznych

Jestem ciekawa ile osób na forum dzisiaj świętuje?

superbasiek

wszystkiego najlepszego 🙂

….rano złożyłam życzenia z tej okazji mojej Zuzannie 🙂 … mój mały lewusek 🙂

Pozdrówki 🙂

ewike

No to mam pretekst by zadzwonić do moich lewusków dwóch, po rodzicach praworecznych i po babciach z wyplenioną leworęcznością

kevlar-girl

Ja, mój małż, młodszy syn mój, mój brat, bratowa i bratanica
    Dziękujemy za życzenia :Wow!:

eska33

ja też świętuję 😀

relinka

ja również dziękuję za życzonka,u nas w rodzinie tylko ja lewus

koleta

Zamieszczone przez Relinka
    ja również dziękuję za życzonka,u nas w rodzinie tylko ja lewus

Czyli jesteś wyjątkowa 😉

koleta

U mnie w rodzinie tylko daleki wujek. Jeszcze niewiem jak moje małe kobietki. 😉

Piszą, że osoby leworęczne mają „wrodzony” talent manualny? Jak to jest u Was?

Uwielbiam rysować (moim konikiem są szkice w ołówku) – podobno nieźle mi to wychodzi. Chociaż nie pogardzę też pastelami i lepieniem z masy solnej :Hyhy:

baniutka

moj synek
    moj tato
    dzis swiętowali!!!

gosik

Zamieszczone przez ewike
    No to mam pretekst by zadzwonić do moich lewusków dwóch, po rodzicach praworecznych i po babciach z wyplenioną leworęcznością

mojej babci też wyplenili – rękę jej wiązali z tyłu i prawą pisać kazali :Boje się:
    mańkutów w rodzinie sztuk 4
    z czego jedna malarka 😀

lilavati

Zamieszczone przez gosik
    mojej babci też wyplenili - rękę jej wiązali z tyłu i prawą pisać kazali :Boje się:
    mańkutów w rodzinie sztuk 4
    z czego jedna malarka 😀

I słusznie, toz leworęczni to czarci pomiot 😉

Mój ulubiony fragment:Hyhy:

Na porannej zbiórce przywiązać sznurem lewą rękę dziecka do boku i nie uwalniać jej aż do trzeciej po południu. W ciągu trzech miesięcy dziecko powinno opanować pisanie zgodne z wymogami. Na wszelki wypadek by nie wróciło do dawnego zwyczaju, jeszcze przez dwa miesiace przywiazywać lewą ręke do boku. Następnie zwołać wszystkich uczniów i odmówić różaniec w podzięce Bogu Wszechmogącemu za jego mądrość , dzięki której dziecko zrozumiało, że źle czyni i musi sie poprawić. Wszystkie dzieci boże są bowiem praworęczne ; leworęczne to czarci pomiot. Ptaki ciernistych krzewów

ewike

Zamieszczone przez lilavati
    I słusznie, toz leworęczni to czarci pomiot 😉

Mój ulubiony fragment:Hyhy:

Na porannej zbiórce przywiązać sznurem lewą rękę dziecka do boku i nie uwalniać jej aż do trzeciej po południu. W ciągu trzech miesięcy dziecko powinno opanować pisanie zgodne z wymogami. Na wszelki wypadek by nie wróciło do dawnego zwyczaju, jeszcze przez dwa miesiace przywiazywać lewą ręke do boku. Następnie zwołać wszystkich uczniów i odmówić różaniec w podzięce Bogu Wszechmogącemu za jego mądrość , dzięki której dziecko zrozumiało, że źle czyni i musi sie poprawić. Wszystkie dzieci boże są bowiem praworęczne ; leworęczne to czarci pomiot. Ptaki ciernistych krzewów

:Śmiech:

redyna

Moje dziecię też leworęczne,
    ja prawą ręką tylko piszę,
    praktycznie wszystkie czynności wykonuję lewą…

dagi

ja tez jestem leworeczna 🙂

chopkola

No pieknie,nawet nie wiedziałam o takim święcie:Wow!::Wow!:.Za rok mnie nie ominie:Śmiech:

ok.Dziewczyny,a powiedzcie prawą tez piszecie?Ja pisze ale dość wolno i zaraz mnie ręka boli jakbym nie wiadomo co dźwigała.Za to nie potrafię w lewej dłoni trzymać noża,nożyczek i innych ciekawych przedmiotów.W szkole na tablicy też tylko prawą.I coś co od wczesnego dzieciństwa doprowadzało moją babcie do szału przy jedzeniu zupy podobno co chwile w innej ręce trzymam łyżkę,robię to bezwiednie i kompletnie nie zwracam na to uwagi.Mojemu tacie obojętne było którą ręką pisze w której nóż trzyma itd.

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 33)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close