13 – letni ojciec nie jest ojcem

:O

17 odpowiedzi na pytanie: 13 – letni ojciec nie jest ojcem

agat79 Dodane ponad rok temu,

Niezle!! Juz nawet zapomnialam o tej sprawie :-O

bratek Dodane ponad rok temu,

to chyba tylko nieźle swiadczy o “mamusi”
dla mnie szok!

vivian Dodane ponad rok temu,

łomatko

aggi Dodane ponad rok temu,

tak to jest gdy się dzieciarnia w dorosłych bawi…

lauidz Dodane ponad rok temu,

niezla mamusia 😉

superbasiek Dodane ponad rok temu,

ta dziewczyna co jest matką to (sory za określenie) dziwka zwykła jest i tyle….. a chłopaki, no cóż, młodzi faceci, korzystają z okazji…..

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Eli25:[Zobacz stronę]
:O

Już kiedyś pisali, że tam więcej było chętnych “tatusiów” – szły za tym jakieś pieniążki na dziecko…

najeli Dodane ponad rok temu,

Dla mnie to raczej przykre….
15-latka… to dla mnie jeszcze dziecko… tym bardziej w tych czasach…
Puszczanie sie na prawo i lewo w tym wieku to raczej jakies problemy z psychiką niż świadome “dziwkarstwo”…
Żal mi tej dzidzi… ehh…

gosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mama3xM:to chyba tylko nieźle swiadczy o “mamusi”
dla mnie szok!

dokładnie
“zaczęli się zgłaszać inni CHŁOPCY” szok!

paszulka Dodane ponad rok temu,

Na tym etapie nie osądzałabym dziewczyny ale ototcznie i rodziców…
Swoja drogą facet czy chłopak, który bzyka co popadnie to spoko kolo ale dziewczyna, kobieta lubiąca seks i korzystająca z “radości” życia to dziwka. 🙂 Chłopcy korzystają z okazji…. a może ona też!! 🙂
To taka refleksja 😉

ulaluki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez paszula:Swoja drogą facet czy chłopak, który bzyka co popadnie to spoko kolo ale dziewczyna, kobieta lubiąca seks i korzystająca z “radości” życia to dziwka. 🙂 Chłopcy korzystają z okazji…. a może ona też!! 🙂
To taka refleksja 😉

Dokładnie.
Ale takie “szczególne” traktowania kobiet głęboko jest zakorzenione w umysłach wielu ludziach…

Zamieszczone przez SuperBasiek:ta dziewczyna co jest matką to (sory za określenie) dziwka zwykła jest i tyle….. a chłopaki, no cóż, młodzi faceci, korzystają z okazji…..

Dziwki raczej biorą pieniądze, a nie rodzą dzieci…
Nastolatka jadącego na 10 funtowym kieszonkowym raczej na numerek z dziwką nie stać 😉
Więc zmień określenie (może na: młoda kobieta korzystająca z dotychczasowego braku zobowiązań) – to tak gwoli usystematyzowania nazewnictwa 😉

superbasiek Dodane ponad rok temu,

sory bardzo ale mamy teraz tak wyzwoloną młodzież i tak obeznaną w temacie że powinni znać konsekwencje … a swoją drogą to dziewczyna rozkładająca nogi na prawo i lewo to u mnie ma jedno określenie… a co do chłopaków to są tym samym czym ta dziewczyna, tylko nie znam męskiej wersji tego słowa…. a że nie bierze za to kasy to juz jej problem, a tak nawiasem to skąd wiesz że nie brała???? … może miała z tego wszystkiego korzyści materialne… tak czy siak, podtrzymuję powyższe.

Pozdrówki 🙂

paszulka Dodane ponad rok temu,

Ja uważam, że rozkładanie nóg na lewo i prawo to nic złego. Wg uznania… póki obie strony tego chcą, nikogo w ten sposób się nie krzywdzi (mam tu na myśli zdrady, zatajenie chorób itp) ale też trzeba mieć świadomość konsekwencji. Ja tam w seksie z różnymi partnerami póki się nie ma tego jedynego nie widzę nic złego. Zależy jak kto podchodzi do seksu, fizyczności i wiem, że podejścia są różne. We wszystkim liczy się szczerość i uczciwość acz to nie tyczy się tej dziewczynki, bo to wg mnie ciągle dziecko.
W kwestii korzyści materialnych to niczego to nie zmienia, że winne jest otoczenia i rodzice…. czy brała kasę czy to uprawiała seks dla zabawy czy bardziej dziecinnie bawiła się w dom to jest to zaniedbanie dorosłych!!!!
A co do dorosłych dziwek… prostytutek… chwała im za to, że są… to najstarszy zawód świata … znaczy, ze potrzebny… tylko często to są bardzo nieszczęśliwe dziewczyny… nie zawsze w tym zawodzie dla przyjemności!!!

Dodane ponad rok temu,

paszula, się podpiszę 🙂

Zamieszczone przez SuperBasiek: a tak nawiasem to skąd wiesz że nie brała????
Pozdrówki 🙂

Nie wiem, że brała…
A jeśliby nawet wzięła od tego biednego niedoszłego ojca te jego 10 funtów kieszonkowego, to raczej nie na kasę poleciała ;)…

lauidz Dodane ponad rok temu,

kto ja tam wie :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Znasz odpowiedź na pytanie: 13 – letni ojciec nie jest ojcem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
Sprawdzonej kosmetyczki w Gańsku poszukuję
Cześć, Jeżeli ktoś może polecić sprawdzoną kosmetyczkę w okolicach Gdańska, będę wdzięczna. Chodzi mi o oczyszczanie cery naczynkowej. Pozdrawiam, Wioleta
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
IgE
Robiłam młodej (7m-cy)...norma na jej wiek to 15, ma podwyższone na 17,5. Rozumiem, że take nieznaczne podwyższenie alergii nie oznacza?!
Czytaj dalej