13 – letni ojciec nie jest ojcem

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 18)
  • Autor
    Wpisy

eli25

:O

agat79

Niezle!! Juz nawet zapomnialam o tej sprawie :-O

bratek

to chyba tylko nieźle swiadczy o „mamusi”
    dla mnie szok!

vivian

łomatko

aggi

tak to jest gdy się dzieciarnia w dorosłych bawi…

lauidz

niezla mamusia 😉

superbasiek

ta dziewczyna co jest matką to (sory za określenie) dziwka zwykła jest i tyle….. a chłopaki, no cóż, młodzi faceci, korzystają z okazji…..

qr-chuck

Zamieszczone przez Eli25

:O

Już kiedyś pisali, że tam więcej było chętnych „tatusiów” – szły za tym jakieś pieniążki na dziecko…

najeli

Dla mnie to raczej przykre….
    15-latka… to dla mnie jeszcze dziecko… tym bardziej w tych czasach…
    Puszczanie sie na prawo i lewo w tym wieku to raczej jakies problemy z psychiką niż świadome „dziwkarstwo”…
    Żal mi tej dzidzi… ehh…

gosia

Zamieszczone przez mama3xM
    to chyba tylko nieźle swiadczy o „mamusi”
    dla mnie szok!

dokładnie
    „zaczęli się zgłaszać inni CHŁOPCY” szok!

paszulka

Na tym etapie nie osądzałabym dziewczyny ale ototcznie i rodziców…
    Swoja drogą facet czy chłopak, który bzyka co popadnie to spoko kolo ale dziewczyna, kobieta lubiąca seks i korzystająca z „radości” życia to dziwka. 🙂 Chłopcy korzystają z okazji…. a może ona też!! 🙂
    To taka refleksja 😉

ulaluki

Zamieszczone przez paszula
    Swoja drogą facet czy chłopak, który bzyka co popadnie to spoko kolo ale dziewczyna, kobieta lubiąca seks i korzystająca z „radości” życia to dziwka. 🙂 Chłopcy korzystają z okazji…. a może ona też!! 🙂
    To taka refleksja 😉

Dokładnie.
    Ale takie „szczególne” traktowania kobiet głęboko jest zakorzenione w umysłach wielu ludziach…

qr-chuck

Zamieszczone przez SuperBasiek
    ta dziewczyna co jest matką to (sory za określenie) dziwka zwykła jest i tyle….. a chłopaki, no cóż, młodzi faceci, korzystają z okazji…..

Dziwki raczej biorą pieniądze, a nie rodzą dzieci…
    Nastolatka jadącego na 10 funtowym kieszonkowym raczej na numerek z dziwką nie stać 😉
    Więc zmień określenie (może na: młoda kobieta korzystająca z dotychczasowego braku zobowiązań) – to tak gwoli usystematyzowania nazewnictwa 😉

superbasiek

sory bardzo ale mamy teraz tak wyzwoloną młodzież i tak obeznaną w temacie że powinni znać konsekwencje … a swoją drogą to dziewczyna rozkładająca nogi na prawo i lewo to u mnie ma jedno określenie… a co do chłopaków to są tym samym czym ta dziewczyna, tylko nie znam męskiej wersji tego słowa…. a że nie bierze za to kasy to juz jej problem, a tak nawiasem to skąd wiesz że nie brała???? … może miała z tego wszystkiego korzyści materialne… tak czy siak, podtrzymuję powyższe.

Pozdrówki 🙂

paszulka

Ja uważam, że rozkładanie nóg na lewo i prawo to nic złego. Wg uznania… póki obie strony tego chcą, nikogo w ten sposób się nie krzywdzi (mam tu na myśli zdrady, zatajenie chorób itp) ale też trzeba mieć świadomość konsekwencji. Ja tam w seksie z różnymi partnerami póki się nie ma tego jedynego nie widzę nic złego. Zależy jak kto podchodzi do seksu, fizyczności i wiem, że podejścia są różne. We wszystkim liczy się szczerość i uczciwość acz to nie tyczy się tej dziewczynki, bo to wg mnie ciągle dziecko.
    W kwestii korzyści materialnych to niczego to nie zmienia, że winne jest otoczenia i rodzice…. czy brała kasę czy to uprawiała seks dla zabawy czy bardziej dziecinnie bawiła się w dom to jest to zaniedbanie dorosłych!!!!
    A co do dorosłych dziwek… prostytutek… chwała im za to, że są… to najstarszy zawód świata … znaczy, ze potrzebny… tylko często to są bardzo nieszczęśliwe dziewczyny… nie zawsze w tym zawodzie dla przyjemności!!!

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 18)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close