19,5 tc Czy robic usg 3D czy może za wcześnie?

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy

zulanka

No właśnie, robić czy jeszcze nie?

miyu

Re: 19,5 tc Czy robic usg 3D czy może za wcześnie?

wg mojej ginki 3D powinno robić się między 22 a 23 tc

Miyu i ….

sysim

Ja bym poczekała jeszcze, w tym okresie możesz jeszcze nie poznać płci chyba że nie chcesz to inna sprawa.

zulanka

Zdecydowalam przełożyć wizyte i bedzie to 7 wrzesnia czyli w 21 tc. Przekonałyście mnie, ze moze to troche za wczesnie. Wroce z urlopu i wtedy zrobie. Niech maluch jeszcze podrosnie. A daje znać o sobie… oj daje i to czesto
    :-))) To takie miłe…
    Pozdrawiam(y)
    Zula

orzelek

Ja pierwsze USG 3D miałam robione w 12 t.c. U dr Zwolińskiego (Gromada W-wa) na następne jesteśmy umówieni w 22-23 t.c. – jest to najważniejsze USG podczas ciąży
    Aga O. i maleństwo 15 t.c.

Jezu

goosie

Zulanka,
    czy Ty masz dobrze ustawiony suwak??!?! bo wynika z niego, ze jestes w polowie 24 tygodnia, a nie 19, jak mowisz!!
    19 to mam ja, ze 152 dniami left!!
    PS. ale wracajac do tematu, ja ide w 22 tyg.
    Gosia

zulanka

Czesc goosie!
    Oj my ciezarowki zakrecone…
    popatrz, z jaka data napisalam swoje pytanie 🙂
    to bylo 25 sierpnia i wtedy bylam w 19 tc, a teraz jak slusznie zauwazylas – jestem w trakcie 24 (czyli w 23 tc jak pokazuje suwak)

Zgadza sie??
    Pozdrawiam Cie serdecznie
    Zula :-)))

goosie

:-))
    ostroznosci nigdy za wiele 🙂 zwlaszcza, ze suwak sie uaktualnia wzgledem biezacej daty, a na date juz nie patrzylam 😉
    a przy jakiej okazji ten watek zostal wyciagniety na wierzch?
    rozumiem wiec ze juz bylas na 3D – i jak bylo?
    gosia

zulanka

Hej,

Ten wątek został wyciągniety przez Orzełka [ o dziwo, Orzełek to MĘZCZYNA!!! 🙂 – tak przeczytalam w danych uzytkownika. Orzełku… jesteś nam winnA? wyjasnienie :-)) ] dzisiaj, potem Ty sie Gosia dopisałaś, ja itd.

A jesli chodzi o moje 3D… Zostałam do ostatniej chwili wprowadzana w błąd, gdyz informowano mnie w MEDREMIE w Opolu, że oczywiscie robią 3D! Dopiero w gabinecie okazało sie, ze wcale nie 🙁 Ale zostałam, bo to był 21 tc i chcialam zrobic PORZĄDNE usg połówkowe. Na co dzień chodze do lekarza państwowego.

Ale teraz juz zrezygnowałam z 3D, musiałabym jechac chyba do Wrocławia, a to troche zachodu, tym bardziej, ze tamto usg wyszło pomyslnie, wiec póki co nie martwie sie o dziecko.

Zulka

magdzik

A czemu nie? Podciągnąć to można pod konieczne połówkowe usg, które najlepiej jest zrobić pomięczy 19 a chyba 26 tc, bo potem maluszek jest za duży, by dokładnie go obejrzeć.

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close