19 d.c.

Dziewiętnasty d.c. i wiecie czego boje się najbardziej? @ ok 21 grudnia i będzie mnie męczyła przez święta i każdy będzie pytał o dzidzie,a ja z tą wredną @ będę wykręcała się szkoła,pracą,a potem wrócę do domciu i przeryczę pół nocy! Nie chcę świąt! To straszne bo zawsze uwielbiałam święta 🙁 Monitoring niby wykazał owulację 16 d.c. ,ale nie wierze już że mogłabym być w ciąży. Co miesiąc to samo- nadzieja i wielkie rozczarownie 🙁 . Do d…to życie! Sorka za te słowa,ale mam mega dołka 🙁 Aga

5 odpowiedzi na pytanie: 19 d.c.

jjjjjjjjjj2003-12-08 08:06:13

Re: 19 d.c.

ja też tak sie wykrecam, najpierw była szkoła , później ślub, a teraz to już takie głupoty wymyślam ze ho ho, np. że pies musi troszkę podrosnąć:)))))pozdsrawiam i niech ta wredna @ nie zepsuje ci świąt

JOVI_z nadzieją na grudzień
falvit i folik

erica2003-12-08 08:08:31

Aguś, nei przyjdzie @, zobaczysz, odepchnijmy ją mocno, niech poleci na drugi koniec swiata, do kogoś, kto jej potrzebuje!

erica – błagająca o cud

pasiasta2003-12-08 08:11:56

Hola Hola!!!!!!!!!!!! Co to ma znaczyć, co to za czarny scenariusz, a może akurat się udało Musisz w to wierzyć Przepędź te brzydkie myśli o małpiszonie, musiało się udać

Kasia z malutką pesteczką

marti12003-12-08 08:52:55

Agulek

Każdy ma prawo do złego dnia…Ty też…ale jeżeli już otrzesz łezki to pamiej, że święta to magiczny czas i na pewno coś się wydarzy co sprawi, że pięknie przeżyjesz te święta…
Ja powinnam mieć doła….bo teraz dostałam zapalenia pęcherza…raczej nie jestem w ciąży i @ przyjdzie 16 grudnia. Ale wiesz co…nie mam doła…bo czuję magię…i mam nadzieję, że uda mi się przekazać Tobie trochę tej magii.

Będzie dobrze.

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

agulek19792003-12-08 09:06:54

Dzięki! kochane jesteście! Faktycznie mam ogromnego dołka. Dlaczego ludzi spotyka coś takiego???!!! Dlaczego Wy nie możecie,ja nie mogę ujrzeć dwóch kreseczek???!!!! Boję się łudzić bo potem znowu ryczę! Mam już dość!!!! A w dodatku mój mąż ciągle gaduli: nasza dzidzia będzie miała taki wózeczek,kupie jej taką zabawkę a spać będzie z nami itp. Zachowuje się tak jakbym już była w ciąży i zaraz miała rodzić, A MNIE SZLAK TRAFIA! On twierdzi ,że pozytywne nastawienie jest najważniejsze i ma pewnie rację,ale szału dostaje gdy On mówi do mnie mamusiu,a we mnie zamiast fasolki tylko żal i rozpacz 🙁

Znasz odpowiedź na pytanie: 19 d.c.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Badania prenatalne
Cały czas słyszę badaniach prenatalnych ale nie wiem co to jest i na czym polegają. Czy mozecie mi napisac cos an ten temat i od ktorego miesiaca sie je robi?
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
dzieci nadpobudliwe
szukam mam dziećmi u których stwierdzono nadpobudliwość. mój synek ma 16 misięcy i chciałabym się dowiedzieć w jakim wieku się rozpoznaje, gdzie jak się lecz itd. pozdrawiam igreka
Czytaj dalej