19 d.c.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

agulek1979

Dziewiętnasty d.c. i wiecie czego boje się najbardziej? @ ok 21 grudnia i będzie mnie męczyła przez święta i każdy będzie pytał o dzidzie,a ja z tą wredną @ będę wykręcała się szkoła,pracą,a potem wrócę do domciu i przeryczę pół nocy! Nie chcę świąt! To straszne bo zawsze uwielbiałam święta 🙁 Monitoring niby wykazał owulację 16 d.c. ,ale nie wierze już że mogłabym być w ciąży. Co miesiąc to samo- nadzieja i wielkie rozczarownie 🙁 . Do d…to życie! Sorka za te słowa,ale mam mega dołka 🙁 Aga

jjjjjjjjjj

Re: 19 d.c.

ja też tak sie wykrecam, najpierw była szkoła , później ślub, a teraz to już takie głupoty wymyślam ze ho ho, np. że pies musi troszkę podrosnąć:)))))pozdsrawiam i niech ta wredna @ nie zepsuje ci świąt

JOVI_z nadzieją na grudzień
    falvit i folik

erica

Aguś, nei przyjdzie @, zobaczysz, odepchnijmy ją mocno, niech poleci na drugi koniec swiata, do kogoś, kto jej potrzebuje!

erica – błagająca o cud

pasiasta

Hola Hola!!!!!!!!!!!! Co to ma znaczyć, co to za czarny scenariusz, a może akurat się udało Musisz w to wierzyć Przepędź te brzydkie myśli o małpiszonie, musiało się udać

Kasia z malutką pesteczką

marti1

Agulek

Każdy ma prawo do złego dnia…Ty też…ale jeżeli już otrzesz łezki to pamiej, że święta to magiczny czas i na pewno coś się wydarzy co sprawi, że pięknie przeżyjesz te święta…
    Ja powinnam mieć doła….bo teraz dostałam zapalenia pęcherza…raczej nie jestem w ciąży i @ przyjdzie 16 grudnia. Ale wiesz co…nie mam doła…bo czuję magię…i mam nadzieję, że uda mi się przekazać Tobie trochę tej magii.

Będzie dobrze.

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

agulek1979

Dzięki! kochane jesteście! Faktycznie mam ogromnego dołka. Dlaczego ludzi spotyka coś takiego???!!! Dlaczego Wy nie możecie,ja nie mogę ujrzeć dwóch kreseczek???!!!! Boję się łudzić bo potem znowu ryczę! Mam już dość!!!! A w dodatku mój mąż ciągle gaduli: nasza dzidzia będzie miała taki wózeczek,kupie jej taką zabawkę a spać będzie z nami itp. Zachowuje się tak jakbym już była w ciąży i zaraz miała rodzić, A MNIE SZLAK TRAFIA! On twierdzi ,że pozytywne nastawienie jest najważniejsze i ma pewnie rację,ale szału dostaje gdy On mówi do mnie mamusiu,a we mnie zamiast fasolki tylko żal i rozpacz 🙁

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close