27 tydzien

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

katalonia

jestem w 27 miesiacu ciazy mam brzuszek ale malutki.Patrzac na brzuszki forumiczek to moj jest bardzo maly choc dziecko ma prawidlowe wymiary. Czy ktoras z Was ma ten sam problem co ja
    kasia i jakub 09.12.03

nautica

Re: 27 tydzien

:-)))) ja to mam problem, bo mam za duzy! Powinnas sie cieszyc z malego brzuszka, na pewno masz wiekszy komfort niż ja. NAjwazniejsze, ze dzidzius w nim czuje sie dobrze. Wielkosc brzucha zalezy od urody ciązy, nawet nie od wagi Twojej i dziecka…TAka jest opinia przynajmniej mojej Pani doktor, bo marudzilam jej, że jakos wielki ten mój brzusio 🙂

nautica i nureczek (22.12.03)

siwa9c

welkośc brzuszka może być tak rożna jak różne są kobietki.jak tam w brzuszku wszystko o.k. to .o.k nie martw się ,a taki duży brzucho to duży ból krzyża przysięgam!

SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

kzaremba

Mnie mój brzuch też sie wydaje dziwny, bo taki na boki, a nie do przodu, chociaz to 33 tydzień! Nawet koleżanka mnie pytała czy dziecko nie leże poprzecznie, ale USG pokazuje że wszystko prawidłowo, podłużne głókowe ułożenie!
    Ile kobiet, tyle brzuszków, nie ma co sie martwić!

Kasia i Sardynka (30.10.03)

anastazja

Ja rowniez mialam sredniej wielkosci brzuszek i mysle ze to jest dobrze 🙂 piszesz ze dzidzia rozwija sie prawidlowo wiec nie ma sie czym przejmowac a raczej cieszyc bo po porodzie szybko bedziesz miala plaski brzuch a niektore dziewczyny dlugo mecza sie z walkami skory i pasami sciagajacymi a po porodzie wiekszosc obiecuje sobie cwiczenia i dietki a jak co do czego nie ma sily i czasu nawet na krotka drzemke w ciagu dnia .

Pozdrawiamy cukierkowo 🙂

Anastazja i bardzo wyczekiwana Jagoda (0 1. 08. 03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close