27 tydzien

Post贸w wy艣wietlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

katalonia

jestem w 27 miesiacu ciazy mam brzuszek ale malutki.Patrzac na brzuszki forumiczek to moj jest bardzo maly choc dziecko ma prawidlowe wymiary. Czy ktoras z Was ma ten sam problem co ja
    kasia i jakub 09.12.03

nautica

Re: 27 tydzien

:-)))) ja to mam problem, bo mam za duzy! Powinnas sie cieszyc z malego brzuszka, na pewno masz wiekszy komfort ni偶 ja. NAjwazniejsze, ze dzidzius w nim czuje sie dobrze. Wielkosc brzucha zalezy od urody ci膮zy, nawet nie od wagi Twojej i dziecka…TAka jest opinia przynajmniej mojej Pani doktor, bo marudzilam jej, 偶e jakos wielki ten m贸j brzusio 馃檪

nautica i nureczek (22.12.03)

siwa9c

welko艣c brzuszka mo偶e by膰 tak ro偶na jak r贸偶ne s膮 kobietki.jak tam w brzuszku wszystko o.k. to .o.k nie martw si臋 ,a taki du偶y brzucho to du偶y b贸l krzy偶a przysi臋gam!

SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

kzaremba

Mnie m贸j brzuch te偶 sie wydaje dziwny, bo taki na boki, a nie do przodu, chociaz to 33 tydzie艅! Nawet kole偶anka mnie pyta艂a czy dziecko nie le偶e poprzecznie, ale USG pokazuje 偶e wszystko prawid艂owo, pod艂u偶ne g艂贸kowe u艂o偶enie!
    Ile kobiet, tyle brzuszk贸w, nie ma co sie martwi膰!

Kasia i Sardynka (30.10.03)

anastazja

Ja rowniez mialam sredniej wielkosci brzuszek i mysle ze to jest dobrze 馃檪 piszesz ze dzidzia rozwija sie prawidlowo wiec nie ma sie czym przejmowac a raczej cieszyc bo po porodzie szybko bedziesz miala plaski brzuch a niektore dziewczyny dlugo mecza sie z walkami skory i pasami sciagajacymi a po porodzie wiekszosc obiecuje sobie cwiczenia i dietki a jak co do czego nie ma sily i czasu nawet na krotka drzemke w ciagu dnia .

Pozdrawiamy cukierkowo 馃檪

Anastazja i bardzo wyczekiwana Jagoda (0 1. 08. 03)

Post贸w wy艣wietlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz si臋 zarejestrowa膰 lub zalogowa膰, 偶eby odpowiedzie膰