7 miesiąc-rozterki i pytania

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

si29

Proszę napiszcie czy Wasze pociechy w 7 miesiącu przesypiaja całą noc i jak wygląda schemat żywienia u takiego malucha?Będę wdzieczna za pomoc

Anonim

Zamieszczone przez si29
    Proszę napiszcie czy Wasze pociechy w 7 miesiącu przesypiaja całą noc i jak wygląda schemat żywienia u takiego malucha?Będę wdzieczna za pomoc

moja przesypia noc ale od 3 tygodnia butelkowa

w ciągu dnia je 4 razy
    8-mleko
    12-obiad
    16-deser/mleko
    18-19-mleko

ostatnio chodzi spać przed 19 i śpi do ok 6.30

si29

[QUOTE=si29;1942372]a czy mleczko na noc zagęszczacie bo mój maluszek je około północy a potem budzi siuę o 4 rano ?skończył 6 miesięcy

karolakoj

hehehe… mój Emil ma 6 miesiecy i daleko Mu do przesypiania nocy. Zasypia około godziny 21, potem pobudki ok. północy i około 4, a budzi się (rozpoczynając dzień) róznie: 6-7:30.

Jedzenie: cycek co ok. 3-4 godziny, raz dziennie soczek, jesteśmy właśnie na etapie wprowadzania pokarmów innego typu.

Starszy HuBert, jako siedmiomiesięczniak, przesypiał całe noce. Zasypiał około 22, a budził sie ok. 6.
    Jedzenie: 4-5 razy cycek, dwa posiłki stałe, w tym jeden to surowizny (starte jabłko, gruszka itp), a jeden gotowany (ziemniaki, marchew, buraki, pietruszka itp, chyba zaczęłam wtedy wprowadzać mięso). I na tym etapie dostał pierwszy raz płatki owsiane, ktore stały się Jego uwielbieniem na następnych kilka miesiecy. A za chwilę wprowadziłam banany.

stokrotka22

Zamieszczone przez Vala
    moja przesypia noc ale od 3 tygodnia butelkowa

w ciągu dnia je 4 razy
    8-mleko
    12-obiad
    16-deser/mleko
    18-19-mleko

ostatnio chodzi spać przed 19 i śpi do ok 6.30

zazdroszcze
    Oliwia od tygodnia dostaje mleko Bebiko 2R na noc, wypija 210 i wcale nie spi lepiej
    chyba taki urok moich dzieci,ze budza sie po milion razy

ula77

Zamieszczone przez si29

To na pocieszenie napisze że Jaś skończył 9 miesiecy i budzi się w nocy tak przęciętnie po 5 razy nie było różnicy czy dostawał pierś czy mleko na noc. Teraz przed snem dostaje butelkę a w nocy pierś.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close